Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Call-Girls 218355
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με τα 2 κορίτσια στο ξενοδοχείο.

Ανοίγω τη πόρτα! Η Βανέσα φλογερή κοκκινομάλλα μικροκαμωμένη με ένα συμπαθητικό προσωπάκι! Η Αμυγδαλιά καστανή, με υπέροχα μάτια επίσης μικροκαμωμένη! Και τα 2 κορίτσια μεσ 'τη καλή χαρά! Συστηθήκαμε, φιληθήκαμε χουφτωθήκαμε και μπήκαν μαζί στο μπάνιο. Στο μπάνιο άρχισαν να μιλάνε περί ανέμων και υδάτων μεταξύ τους. Χαχαχα! Είχε πλάκα να πω την αλήθεια! Μέσα στη καλή χαρά! Πολύ άνετες στον χώρο και μαζί μου!

Πάνω στη κουβέντα μου είπαν πως είναι φίλες και πολλές φορές κάνουν τρίο μαζί, Φαίνεται κιόλας πως έχουν τρομερή οικειότητα η μία με το σώμα της άλλης με γλωσόφυλα και φλυφομούνια. Να πω την αλήθεια πρώτη φορά έβλεπα τόση οικειότητα και μου έκανε εντύπωση! ΔΜιλάμε πως η ατμόσφαιρα μέσα στο δωμάτιο ήταν σαν τσόντα! Δηλαδή σαν να κάλεσα 2 κοπέλες από ένα πάρτυ να έρθουν σπίτι μου για 'ταινία' και αυτές μες τη καλή χαρά έρχονται και είναι έτοιμες για όλα μεταξύ τους... και μ'εμένα φυσικά!

Με ρώτησαν τι μου αρέσει και τι όχι και αρχίσαμε τον αγώνα. Σε αγωνιστή που θέλει να νιώσει πως βρίσκεται σε τσοντοταινία και του αρέσει το λεσβιακό τις προτείνω τις κοπέλες χωρίς καμία δεύτερη σκέψη! Είναι πολύ καυλιάρες και οι 2! Μη με ρωτήσετε ποια πιο πολύ! Και οι 2 όσο δε πάει. Γλυψίματα μαζί, χουφτώματα μαζί! Κάποια στιγμή άρχισα να της γαμάω μία μία! Εκεί να πω την αλήθεια θα ήθελα περισσότερο συμμετοχή από την δεύτερη όπως είναι στις τσόντες. ήταν και οι 2 πιο παθητικές και ζητούσα εγώ να πχ χαιδέψει-πιάσει-μπει στη δράση γενικότερα.

Το σώμα της Βανέσσας προσωπικά να το γυμνάσει λίγο περισσότερο θα είναι σούπερ. Η Αμυγδαλιά μου βγάζει πως αθλείται. Τα πατουσάκια της Βανέσσας πάλι είναι τόσο μικρούτσικα! Με πειράζανε λίγο η κοπέλες εκεί σε φάση 'κι εσύ πατουσάκιας ε'? ΄΄Ηταν αστεία φάση! Σε γενικές γραμμές πέρασα υπέροχα χωρίς παράπονο! Με κάναν να τελειώσω με διπλό γλύψιμο στο π***τσο μου! Όπως και να το κάνουμε δύσκολα κρατιέσαι σε τέτοιες φάσεις!

Γράφω ίσως στη κριτική χωρίς να θέλω να παρεξηγηθεί. Απλά πάμε γι άλλα. Οι κοπέλες δοτικές, επικοινωνιακές, πρόσχαρες μέσα σε όλα! Όποιος γουστάρει τσοντοφάσεις αξίζει ο συνδιασμός!

Ελπίζω η κριτική μου να βοήθησε! Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, ggalatsi και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2022
Φιλαράκι ποιός ο λόγος να κανεις κριτική με την αμυγδαλιά μέσα όταν έχει σταματήσει τόσο καιρό τώρα;;;
review reaction 1 hornyasfuck, tasos.p
01 Αυγούστου, 2022
Ποια χρονικη περιοδο αφορα η κριτικη?Γιατι η Αμυγδαλια δεν φαινεται στο γραφειο καιρο τωρα.
review reaction 1 hornyasfuck
02 Αυγούστου, 2022
Δεν είχα ιδέα πως η Αμυγδαλιά σταμάτησε. Δε πειράζει. Ας μείνει η κριτική για τη Βανέσσα.
review reaction 1 hornyasfuck
02 Αυγούστου, 2022
Απο ποτε ειναι αυτη η εφημεριδα???
review reaction 1 FIDEL Sk
02 Αυγούστου, 2022
γραφει ρε μαγκες οτι ειναι απο φεβρουαριο το ραντεβου, απλα εγραψε κριτικη τωρα.

Ισως αν καποια στιγμη η Αμυγδαλια γυρισει, μπορει να φανει χρησιμη μια τετοια κριτικη, οποτε γιατι οχι.
review reaction 1 Panta_orthios, ggalatsi, Giannisaigiannisvictor και 1 ακόμα μέλος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5