Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομικη μεταξουργειο χτες παρεα με ενα fuck body, στοχος μου εμενα η Γιαννα μιση ωριτσα αυτουνου η Σασα.
Σε διαφορετικα αλλα κοντινα ξενοδοχεια, ερχετε απο το σπιτι με παιρνει πολυ νωρις κατα συνεπεια να φτασουμε πολυ νωριτερα
Καθησαμε εξω απο το ξενοδοχειο καναμε ενα τσιγαρο και σπασαμε να παει αυτος λιγο πιο διπλα να γαμησει
Τα δωματια στο ξενοδοχειο του Λ15 για οσους δεν ξερουν ειναι πολυ μεγαλα και με πολυ ανετα κρεβατια, εριχνα εναν υπνακο ανετα
Παμε στη Γιαννα ψηλη κοπελα με ωραιο σετ εσωρουχων αδυνατη με υποδεχτηκε χαμογελαστη με παρακληση απο μερους της να βγαλω τα παπουτσια μου
Μπηκα στο ντουζ εβγαλα την ιδρωτιλα απο πανω μου
και αραξα λιγο στο καναπεδακι
Μετα απο 2-3 λεπτα ψιλοκουβεντας τσουπ ξαπλαρα στο κρεβατι
Αποπειρα απο την κοπελα να φιλησει με γλωσσα αλλα αντισταθηκα και κατεβηκε οπου εκανε μια πιπα ονειρικη το μεγεθος μου την επνιγε γιατι εβγαζε τα ριφλεξ αλλα παρολα αυτα εκει τον πατωνε και γυρναγε περιμετρικα την γλωσσα της
πιπα σχεδον αριστη απο αρχιδια δεν περασε καθολου παρα μονο τα χαιδευε με το ενα της χερι
μου φορεσε πιρελι και καθησε απο πανω μου αλλα αυτα που ειχε μαζι της πρεπει να ηταν για κινεζο ή για ταυλανδο με εσφιγγαν και μου επεσε οσο αυτη ηταν πανω μου
βγαλσιμο καποτας και συνεχεια με την πολυ καλη της πιπα, οπου με τελειωσε εκει
Ντουζακι ντυσιμο και κατεβηκα στη γωνια Μυλλερου με Λεωνιδου οπου εχει γινει εκει μια τρομερη αναπλαση και αναπαλαιωση κτηριων και με μια τεραστια σχετικα πλατια με γκαζον και δεντρα οπου δεν θυμιζει σε τιποτα το αθλιο παλιο κακο μεταξυ
Αραξα για καφεδακι στο καφε του τιτλου με τα φερφορζε τραπεζακια του τυπου δεκαειας 60/70 και περιμενα τον φιλο να ερθει να αραξουμε
Ηρθε τρικλιζοντας παραπατωντας με χαμογελο 360 μοιρων
Αραξαμε ηπιαμε το καφεδακι μας σαν καλοι κουτσομποληδες πηραμε και τα τηλεφωνα μας σε αλλα μελη πανελλαδικα και μετα απο κανενα 2,30 ωρο την καναμε για σπιτι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Γιώργος Παπ., Elganador και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2022
το ξέρω ότι έχω fuck body αλλά δεν ενδιαφέρει κάποιον αυτό...αλλά αν εννοείς fuck buddy το δέχομαι...αν και να ξεκαθαρίσουμε ότι δε γαμιόμαστε μεταξύ μας...
review reaction 3 piko, Ωρίων, stadeos και 6 άλλα μέλη
29 Ιουλίου, 2022
κουτσομπόλης είσαι εσύ...εγώ κράτησα χαρακτήρα και απλά έκανα μια ζημιά σπάζοντας ένα ποτήρι...να τα ξεκαθαρίζουμε αυτά
review reaction 3 james034, TOMCRUISE
29 Ιουλίου, 2022
τρέμαν τα χεράκια σου μετά την σάσα παλικάρι μου
gpd
gpd
review reaction 2 review reaction 3 lagonisian, TOMCRUISE
29 Ιουλίου, 2022
και ποιος ειπε οτι ανεφερομουν σε εσενα;
ομολογεις χωρις ξυλο
G
geroksouras
review reaction 3 lagonisian, TOMCRUISE
29 Ιουλίου, 2022
να ρωτήσω κάτι ρε φίλε;

ο τίτλος (που δεν έχει και τόνους δλδ όπως και το υπόλοιπο κείμενο) που κολλάει , σημαίνει κάτι; μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου το εξηγήσεις;
gpd
gpd
review reaction 3 lagonisian, TOMCRUISE
29 Ιουλίου, 2022
Πως το διαβασα ...

Καταδρομικη μεταξουργειο χτες παρεα με ενα fuck body,(Ωπα παει για τριο) στοχος μου εμενα η Γιαννα μιση ωριτσα αυτουνου η Σασα (Ωπα και λεσβικό) .
review reaction 3 lagonisian
29 Ιουλίου, 2022
δεν διαβαζεις ολη την κριτικη ρε;;;;
Αραξα για καφεδακι στο καφε του τιτλου
την κριτικη την εκανα για το καφε οχι για την γκομενα
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 1 lagonisian, TOMCRUISE, WRAIOS και 2 άλλα μέλη
29 Ιουλίου, 2022
Approved
review reaction 1 lagonisian
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8