Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Call-Girls 52771
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος αφορά την απάντηση του γραφείου και συγκεκριμένα από την δεσποινίδα Νικόλ (ρουφιάνος έγινα για πάρτη σου) .
Καλώ στο γραφείο μεσημεριανή ώρα και δεν απαντάει κανείς, θεωρητικά οι γραμμές ήταν κατειλημμένες, μετά από κανά δεκάλεπτο στέλνω μνμ και με καλεί η Νικόλ, απαντώ με ένα "ορίστε" και η απάντηση της δεσποινίδος : Να πας να γαμηθείς !
Ε τί να πω από κει και πέρα, το μόνο ότι θέλει σίγουρα άδεια .
Γελάσαμε είπαμε δυο τρία κουβέντες και ζήτησα την Lika αλλά την είχε διαθέσιμη αργά οπότε άνοιξα την δεύτερη κουρτίνα και μου εμφανίστηκε η Elsa.
Το κορίτσι στην ώρα του με φορεματάκι λευκό κοντό, πέδιλο με τακουνάρα και τσαντικό.
είναι που είναι ψιλή ,ε το δεκάποντο ήταν έτοιμη για τρίποντα.
πρόσωπο όμορφο, μακρύ μαλλί , φαινόταν γεμάτο το κορμί της, χαιρετούρες και ζήτησε να πλύνει χέρια. Τελικά μπανιαρίστηκε και επέστρεψε με σετ μπλε εσώρουχα.
Κορμάκι όπως είπαμε γεμάτο όχι χοντρό, νταρντανογυναίκα , στηθάκια μικρά , στις φωτό φαίνονται ποδάρες και κωλάράκι μούρλια, έχει όμως μπούτια και κωλάρα, όχι κυτταρίτιδα, ραγάδες κτλ και όχι σε αντιαισθητικά.
Ζήτησε κρύο νερό η νεαρά μας, πριν προλάβω και πιάσω το μπουκάλι έπιασε το πέος μου, μπουκάλι δεν έπιασα ποτέ, έπιασα όμως την κωλάρα της. έφαγε και το πρώτο σκαμπίλι.
Στα γόνατα έπεσα , παραμέρισα το βρακάκι και βούτηξα την γλώσσα μου στο αιδοίο της.Καλό και εύγευστο.Το δάκτυλο μου περιφερόταν στην πίσω τρυπούλα , αρνητικές αντιδράσεις δεν είδα, το σάλιωσα και μπήκε ολίγον, ακούστηκε ένα slowly , έτσι και έπραξα.
Σηκώθηκα και πήγα στο ψυγείο για το νερό, με κοίταξε απορημένη. με ακολούθησε και μου κατέβασε την βερμούδα , τον πήρε στο στόμα και κατευθείαν ντιπ , παναίτσα μου , πέρασε και έγλειψε - ρούφηξε τα μπαλάκια, ξανά έγλειψε από πάνω μέχρι κάτω το πέος μου, τον έφτυσε και αυτή ( τελευταία έχω πέσει σε ξεματιάστρες ).
Ζήτησε να περάσουμε στο δωμάτιο , ξάπλωσε και αρχίσαμε τα φιλιά , πέρασα από τα μικρά αλλά μυτερά βυζάκια της και έφτασα στο μουνάκι της , δακτυλάκια δέχτηκε η νεαρά μας και μπρος και πίσω, τσίμπαγε - γύρναγε τις ρώγες της λες και άλλαζε ραδιοφωνικό σταθμό.
Πήρα την γυάλινη τάπα , την έγλυψε και την τοποθέτησα στο κωλαράκι της, διάλεξε έναν δονητή τον οποίο και βόλεψα και αυτόν στο μουνάκι της , έβαλα την γλώσσα μου εκεί και πάμε.
κατι αχ βαχ , κάτι τινάγματα, τέντωνε και μάζευε τα πόδια της , μάλλον τελείωσε και ζήτησε προφυλακτικό. Πήρε το πρώτο και μου το φόρεσε αλλά μου το φόρεσε ανάποδα, το πέταξε και πήρε άλλο, το φόρεσα και της τον φόρεσα.
Ιεραποστολικά και μετά στα πλάγια.
Έβγαλε την τάπα και περάσαμε για φρεσκάρισμα , είπαμε δυο λογάκια, το προσπαθεί με την επικοινωνία , ατμίσαμε και αρχίσαμε το δεύτερο ημίχρονο.
Γλυφωμούνι, δάκτυλο στον κώλο , πίπα ντιπάτη και στήθηκε στα 4 επί του κρεβατιού, ακούστηκε και πάλι το slowly, τζελάκι δεν είχαμε , λίγο σάλιο είχαμε. το γουστάρει.
Έπιασα τις χειρολαβές και slowly μπήκα όλος.μπατσάκια είχαμε, μαλλιοτράβηγμα είχαμε .
έπαιζε και με το μουνάκι της η νεαρά μας ταυτόχρονα.
αλλάξαμε στάση , με καβάλησε και γαμήθηκε, ξανά αλλαγή ιεραποστολικά με τις πατούσες της στο στήθος μου και το πουλί μου στον κώλο της, μαλακιζόταν με το ένα χέρι και με το άλλο άλλαζε ραδιοσταθμούς.
Είχε αγριέψει το βλέμμα της , έχυνε η νεαρά μας , αλλά εκεί ζήταγε και άλλο.
Πόσο άλλο βρε άνθρωπος είμαι και γω, πάρτα στα βυζάκια σου και μαλάκωσε τις ρόγες σου μετά το τόσο στριφογύρισμα που τους έκανες.
Φρεσκαριστήκαμε , ζήτησε να ντυθεί και γω ζήτησα τον λογαριασμό.
έκανε αναπάντητη ο οδηγός αλλά εμείς ψάχναμε το βρακί της το οποίο ευρέθει και αναχώρησε για το επόμενο ραντεβού της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.143
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Yagulas, Elganador και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2022
εσυ να πας να γαμηθεις
G
geroksouras
review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, james034 και 1 ακόμα μέλος
27 Ιουλίου, 2022
δεν μιλάς όμορφα για την ηλικία σου , παλιόγερε-κωλόγερε-ξεμωραμένε-γερομπισμπίκη-γεροξούρα
gpd
gpd
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE, james034 και 2 άλλα μέλη
27 Ιουλίου, 2022
Ρε παιδιά δεν είναι ΟΛΟΙΔΙΑ η Άναμπελ που ήταν στο Μεταξουργείο;
review reaction 1 TOMCRUISE
27 Ιουλίου, 2022
Μας γαμησες φίλε gpd με την κριτική σου και ψάχνουμε ήδη να τη γαμησουμε
review reaction 1 hornyasfuck, gpd, ctlover και 1 ακόμα μέλος
27 Ιουλίου, 2022
τι εγινε ρε
εβαλες μπαταριες στους δινητες σου και παλι;
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, lagonisian, gpd και 1 ακόμα μέλος
27 Ιουλίου, 2022
Καλοπροαίρετα και μόνο: για "γκλομπεάρχης", θα πρέπει να είσαι πιο αυστηρός στις βαθμολογίες. Επειδή την είχα πάρει την συγκεκριμένη πριν αρκετούς μήνες (δεν ανέβασα κριτική από βαρεμάρα), οκ η βαθμολογία σε ότι αφορά την συμμετοχή της. Αλλά πρόσωπο 9 και σώμα 7, πολύ της πάει!!! με το ζόρι 6 και στα 2 και αν την δεις άβαφη όπως είχα εγώ την ατυχία μπορεί να της έβαζα και 4 στο πρόσωπο.
review reaction 1 gpd, TOMCRUISE
27 Ιουλίου, 2022
φιλε λουσιφερ
χωρις παρεξηγηση χτες που πιναμε καφε με 2 αλλα μελη οταν περασε να παρει διπλα μας να παρει μαλλον καποτες στο περιπτερο το προσωπο τηςτραβηξε και στους 3 την προσοχη
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, lagonisian, gpd
28 Ιουλίου, 2022
καλά ρε @geroksouras, παλιόγερε με το περουκίνι, αντί να σκιστείς να πας να της δώσεις από τις δικές σου την άφησες να ξοδεύεται το κορίτσι μας?? ντροπή σου...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, gpd
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8