Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πολυ πιο ξανθια απο οτι στις φωτογραφιες με εξαιρετικα φτιαγμενο βυζι εγω το περασα για φυσικο αλλα μου ειπε ειναι σιλικονη, Ομορφα κοκκινα αθλητικα εσωρουχα και προσωπο νεανικο λαμπερο πεντακαθαρο με ματια που λαμπυριζουν. Ειναι εκτος ελληνικης πραγματικοτητας στο εσκορτινγκ βαζοντας αυτα τα χαζα τα λατινοαμερικανικα τραγουδια και ζηταει να χορεψετε αλλα δεν το εχει ακομα ειναι πολυ απειρη, θελει καθοδηγηση στο πως θα κανει τι και τα πραγματα δυσκολευουν στην παντελη ελλειψη αγγλικων απο αυτην και ισπανικων απο εμενα. Ευτυχως εμαθα το ρουφα να το λεω στα ισπανικα οποτε βρηκαμε καποια ακρη αλλοιως θα πηγαινα κουβα.
Το ραντεβου εγινε Σαββατο μεσημερι
Συμπερασματικα, ομορφη αγουρη και απειρη με δυνανοτητες, Δεν ειναι για μισαωρα ραντεβου σαν τα δικα μου διοτι θες αρκετη ωρα να συννενοηθεις, αν ομως παρουν τα πραγματα ρυθμο ειναι υπακουη και καταπελτης, Αυτα εχω να πω την αποφαση να την βγαλετε μονοι σας, σε οσους αρεσουν τα νεα τα αβγαλτα και σε αυτους που ξερουν ισπανικα πιστευω θα περασουν καλα, οι αλλοι θα δυσκολευτουν διοτι δεν εχει κασσετα με προγραμμα οπως οι πιο εμπειρες, εκει το πας οπως παει και ή θα εχεις επιτυχια ή αν παρεκλινεις λιγο θα εχεις αποτυχια, Και τιπ τσουπαρ σημαινει ρουφα πιπα στα ισπανικα και ειναι η λεξη κλειδι που εσωσε αρκετα απο το ραντεβου μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, elpotero και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2022
Τό θέμα γιά σένα εἶναι νά γίνεται πίπα, τά ὑπόλοιπα... δέν πειράζει καί ἄν δέ γίνουν...
review reaction 3 review reaction 2 olddog, Annapurna, TOMCRUISE
25 Ιουλίου, 2022
κατσε να γκουγκλαρω το τιπ τσουπαρ γιατι εσυ μπορει και να θες να μας κανεις πλακα και να πουμε στη γκομενα τιπ τσουπαρ μαρη κ να βρεθουμε με κανα δονητη στον κωλοΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 The Godfather, olddog, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2