Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63130
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλά τα καλά σχόλια για τη Nastia, ωραίες και οι φωτογραφίες οπότε η απόφαση ήταν εύκολη. Ας προσθέσω και εγώ my two pennies worth κριτική.

Ξεκινώντας, συμφωνώ με τα περισσότερα καλά σχόλια που έχουν γραφτεί. Είναι μια νεαρή γυναίκα με συμπαθητικό πρόσωπο και γυμνασμένο, μικροκαμωμένο, μοντελέ σώμα. Εμφάνιση πολύ κοντά στις φωτογραφίες. Φυσικό μικρό βυζάκι με πεταχτή ρόγα και καλοσχηματισμένο νινάκι. Αρκετά μαυρισμένη από την Ελληνικό ήλιο, χωρίς tattoo, καθαρή και περιποιημένη.

Δεν είναι όμως η προσεγμένη εμφάνιση το δυνατό της σημείο. Με την ζωντάνια, την τσαχπινιά, την ενέργεια και την καλή διάθεση δημιουργεί από την πρώτη στιγμή μια θετική ατμόσφαιρα. Μικρή, ευέλικτη και πρόθυμη, ό,τι θέλεις, όσο θέλεις, όπου θέλεις για να σε ευχαριστήσει. Πραγματικά έχει μοναδική διάθεση να περάσεις καλά. Μόνο μειονέκτημα, όπως έχει ήδη γραφεί, η περιορισμένη επικοινωνία στα Αγγλικά, αλλά το προσπαθεί με το google translate και πόσες φορές δεν άκουσα "... ζήτησε μου ό,τι σου αρέσει ...".

Για ένα μόνο πράγμα μετανιώνω, παρόλο που πήγα με καλή διάθεση δεν μπόρεσα να απολάυσω τη συνάντηση πλήρως γιατί ήμουν πτώμα από τη δουλεία και κατά τη διάρκεια της συνάντησης δεν σταμάτησε να χτυπάει το κωλοτηλέφωνο μου. Δεν πειράζει πάμε για την επόμενη ... Ελπίζω να κάνω το ίδιο καλή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
162
Likes:
11.549
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, hornyasfuck, olddog και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2022
βαλε status στο Linkedin "Aπασχολημένος, γαμάω μουνέτο"
review reaction 3 hornyasfuck
23 Ιουλίου, 2022
Μοναδικη φιλε μου
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2