Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Call-Girls 34675
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα στην παρέα, σύναντηση με την κοπέλα στο χώρο της. Πάνω κάτω θα δείτε ότι βλέπετε κ στις φωτογραφίες. Πολύ ωραίο βυζί γεμίζει το ΄χερι σου αλλά με ένα, για εμένα πάντα, αρνητικό. Είναι απο αυτά που δεν καυλώνει η ρώγα.. ίσα που δηλαδή. Ωραίο σώμα γενικά κ ωραίος κώλος. Μικρή μου είπε 20 την έκανα 20. Αγγλικά πολύ βασικά μου έδωσε την εντύπωση του χαζοχαρούμενου. Στα του αγώνα άγαρμπη πίπα σε βαθμό που να με πονάει, τις τράβαγα τα χέρια συνεχώς αλλά επέμενε να τα χρησιμοποιεί με αποτέλεσμα κ τις 2 φόρες να την σταματήσω. Δέχτηκε δικιά μου περιποιήση κ έδειξε να το ευχαριστιέται, χωρίς δάχτυλα. Φιλιά επιφανειακά χωρίς γλώσσα. Στο σεξ τπτ αξιόλογο.. ιεραποστολικό κουτάλι κ αυτή απο πάνω.. σε όλες έδειξε να δυσανασχετεί κ την 2η φορά με πέθανε στα please cum & please cum. Ξενέρωσα το έκοψα έκανα μπάνιο κ έφυγα. Λεφτά μπροστά, είχα πληρώσει για 2 ώρες έγυφα στν 1 λεφτά πίσω δεν πήρα.
Επίσης να αναφέρω ότι δεν έκανε κ μπάνιο στο ενδιάμεσο. Βέβαια πρόσφερε νερό όταν έφτασα στο δωμάτιο της και τσίχλα όταν έφυγα. Κρίμα γιατί είχα βάλει στο μάτι 2 κοπέλες και επέλεξα την λάθος.. Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koukoskoukou, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2022
Καυλιάρη ζήτησες να πάρεις τα μισά πίσω αφού έκατσες μόνο μια ώρα;
Ή έφυγες έτσι;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1