Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Call-Girls 23486
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μεσημεριανή συνεννόηση με το γραφείο και βρήκα διαθέσιμη την Νίτα.έφτασε στην ώρα της,όμορφο μουτράκι, πειραγμένα χείλη, ηλικιακά σίγουρα είναι μεγαλύτερη από αυτό που δηλώνει η καρτέλα της . Φόραγε φούστα κοντή, μπλούζα με τιραντάκι πάνω από τον αφαλό, σουτιέν γιοκ και τσαντικό.Απλά ,καθημερινά, όμορφα αλλά και να μην προσδίδει την ιδιότητα της μιας και έρχεται κατ οίκον ραντεβού.Ψηλή γυναίκα με μακρύ κατράμι μαλλί, μαυρισμένη , ελαφριά βαμμένη και μοσχομύριστη.,έπεσαν τα πρώτα φιλιά με το welcome, η γλώσσα της έφτασε τον ουρανίσκο μου. Ζήτησε φρεσκάρισμα αλλά της λέω δεν έχουμε χρόνο για χάσιμο και τσουπ κατέβασε την βερμούδα μου. Τον πήρε στο στόμα και άρχισε κλαρίνο. πέρασε και μούλιασε τα παπάρια , Ντιπ μπόλικο, λίγο το έπαιξε αλλά και πάρα πολύ έγλυψε τον κορμό αλλά και το κεφάλι. (πιστεύω θα σε ικανοποιήσει γέροντα με την πίπα της) .Βγάλαμε μπλούζα και να τα πειραγμένα στηθάκια, καλή αίσθηση με ρόγα κάγκελο, κάποιος μου είχε πει πως αλληθωρίζουν , δεν είδα κάτι τέτοιο.εκτός και εάν τα ματάκια μου πια αλληθωρίζουν και τα έβλεπα όλα κομπλέ. Βρακάκι βγάλαμε , α το πωπουδάκι στην θέση του . έβαλα την γλώσσα μου στο μουνάκι της, κλειστού τύπου. είδα ότι το χάρηκε το γλύψιμο , δάκτυλο επιφανειακά δέχτηκε, κατι αχ βαχ κάτι ρώσικα ακούστηκαν .σε κάποια στιγμή με κλείδωσε με τους προσαγωγούς της και πήγα να σκάσω, (όλα καλά παιδιά μην ανησυχείτε ). ξανά πίπα η κυρία μας και μου πέρασε το μπαλονάκι.Ιεραποστολικά με καλή αίσθηση του αιδοίου της, ανέβασα ρυθμό και πέρασα τα πόδια της στους ώμους μου , τελικά αυτή η στάση μου αρέσει. Εκεί και εάν φώναζε , δάγκωνε τα χείλη της και έτριβε τις σκληρές της ρόγες. Τελείωσα πάνω στην επίπεδη κοιλίτσα της η οποία έχει και σημάδι από καισαρική.Φρεσκάρισμα εναλλάξ και περάσαμε για λευκό βιολογικό οίνο.Αγγλικά μια χαρά τα έχει η κυρία μας. έκανα και ένα σιγαρέτο και της την έπεσα πάλι, Φιλιά για αρχή και το χέρι μου να χαϊδεύει το μουνάκι της και το δικό της να παίζει με το πουλί μου.γονάτισε και τον ξαναπήρε στο στόμα της, τον έφτυσε κιόλας σαν να τον ξεμάτιαζε η ρουφιάνα.λέμε καλή πίπα γέροντα!!!!! εσένα σκεφτόμουν καθώς με πίπωνε η ξεματιάστρα .Της λέω πάμε εντός του δωματίου να μου φορέσεις αδιάβροχο, τί ρωτάει να κάνω; πάμε για προφυλακτικό λέω τώρα. Το βάλαμε και εισχώρησα αφού μου στήθηκε στα 4 , φωνή και κακό με κάθε μπάσιμο και κραυγή , η μούρης είχε μπει μες το στρώμα αλλά και πάλι ακουγόταν, μου ήρθε να της βάλω καμία κάλτσα. Αλλάξαμε στα πλάγια με το ένα χέρι να της κλείνω το στόμα και με το άλλο να πασπατεύω την καυλωμένη ρόγα της . Έφαγα και μερικές δαγκωνιές στην παλάμη αλλά χαλάλι της.Τελείωσα εντός αδιάβροχου και περάσαμε για το τελικό φρεσκάρισμα μας.χτύπησε και η αφύπνιση στο κινητό της , ντύθηκε η κυρία μας , πήρε τα χρήματα και άρχισε να με ξαναφιλάει στην εξώπορτα για το καληνύχτα σας. .-

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.076
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2022
γερος εισαι και φαινεσαι
G
geroksouras
review reaction 3 gpd, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1