Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63130
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τίτλος τα λέει όλα. Instant karma για εμένα, μετά τη σουρεάλ εξέλιξη του Σαββάτου.

Γυναίκα πολύ ευδιάθετη και επικοινωνιακή, πρόσωπο με πολύ γλυκά ευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, υπέροχο χαμόγελο και ισχυρή πρόθεση να περάσει το ίδιο καλά με τον παρτενέρ της. Ωραίο φυσικό σώμα, φυσικό στήθος, πολύ φυσική και ανθρώπινη θηλυκή προσέγγιση προς εμένα από την πλευρά της.

Άψογη στην αρχική προσέγγιση (αγγίγματα, βαθύ φιλί με γλώσσα, χάδια), μια φυσιολογική γυναίκα που της αρέσει το σεξ.
Στοματικό σε φάσμα από ωραίο έως καλό έως πολύ καλό έως βίαιο με πόνο προς εμένα σε αρκετές απόπειρες deepthroat, η αλήθεια είναι ότι μπερδεύτηκα σε ηδονικό επίπεδο μέσα μου ως προς το τί συμβαίνει ακριβώς στο μόριό μου και κατά πόσο αυτό με ικανοποιεί και το σταμάτησα.

Πολύ ευέλικτο σώμα στο σεξ, απόλυτα συμμετοχική και ενεργητική, η κίνησή της είναι επιτηδευμένη στο να επιτύχει οργασμό τόσο προς αυτή, όσο και προς τον παρτενέρ της. Μεγάλη αξία αυτό, η γυναίκα είναι ΠΟΛΥ έμπειρη σε ΚΑΛΟ σεξ και της αρέσει πολύ, το ζει και το απολαμβάνει εξίσου, αντιλήφθηκε πολύ γρήγορα τα ευαίσθητα σημεία ηδονής μου και τα αξιοποίησε πλήρως, πολύ ισχυρή διαίσθηση των ηδονικών σημείων του παρτενέρ της.

Στο σύνολο μια καταπληκτική GF εμπειρία, κορυφαίο επίπεδο προσομοίωσης, μεγάλο respect από εμένα.

Τέλος, μπορεί να είναι και να φαίνεται μικρή, αλλά η προσωπική μου άποψη είναι ότι έχετε να κάνετε με πολύ έμπειρη συνοδό, τόσο στο επίπεδο διασκέδασης, όσο και στο επικοινωνιακό κομμάτι. Εδώ για τη συγκεκριμένη επισημαίνω τον κίνδυνο σε συναγωνιστές με εσωτερικές αδυναμίες και αδύναμα συναισθηματικά σημεία του να χάσουν υπερβολικό χρόνο και να φθαρούν στην επικοινωνία σε ψυχαναλυτικό επίπεδο, επομένως θα συμβούλευα αν την επιλέξετε να αποφύγετε έντεχνες συναισθηματικές χειραγωγήσεις και συνδέσεις, η γυναίκα έχει 20πλάσια εμπειρία ζωής από αυτό που δείχνει.

Ευχαριστούμε το YourAngels και τις γυναίκες του για τις υπηρεσίες που παρέχουν, kudos to IvanTheGreat!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
3.307
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Elganador, delipas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού