Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Yolo λένε οι φιλόσοφοι και οι guru του life coaching... Όπου yolo σημαίνει you only live once(ζεις μονάχα μια φορά) οπότε με βάση αυτό το ρητό, πρέπει η ζωή σου να είναι γεμάτη εμπειρίες και έντονες συγκινήσεις που θα θυμάσαι όταν πια θα είσαι ένα βήμα πριν εγκαταλείψεις τον τούτο μάταιο κόσμο. Έτσι και εγώ θέλησα να γεμίσω το απόγευμα της Δευτέρας με έντονες εμπειρίες και συγκινήσεις που θα έχω να θυμάμαι. Και είπα να yolάρω με το μεσογειακό κορίτσι του "μάγου" τη Γιολάντα. Το να κλείσεις ραντεβού μαζί της ήταν που ήταν δύσκολο, έγινε και μια άνευ προηγουμένου παρανόηση και ασυνεννοησία με το γραφείο, που λίγο έλειψε να τα τινάξει όλα στον αέρα και τα μυαλά και τη διάθεσή μου επίσης...αλλά όπως λέει και ο φίλος μου ο geroskouras, kavla always prevails(η καύλα πάντα υπερισχύει)...Έτσι έβαλα παράμερα την οργή μου, την ανακατωσούρα και την αναστάτωση που προκλήθηκε επειδή κάποιοι δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους, και τελικά το ραντεβού πραγματοποιήθηκε με όρους που δεν ήταν της επιλογής μου αλλά πάμε παρακάτω... Η Γιολάντα ήρθε στην νέα ώρα της και λίγο νωρίτερα και μπράβο στον οδηγό που πρέπει να έχει μαθητέψει δίπλα στον Χάμιλτον γιατί αλλιώς δεν εξηγείται αυτό που έκανε... Συμπαθητική παρουσία, με ένα κολλητό μαύρο φόρεμα που τόνιζε τις τρομερές καμπύλες της, πρόσωπο κλασσικό ελληνικό όμορφο, ωραία εκφραστικά μάτια πράσινα(κρατάω μια επιφύλαξη για το χρώμα) μακριά μαλλιά μαύρα, στήθος μικρό και ωραίο. Συζητησούλα άνετη, αισθησιακή με μίξη κάποιων φιλιών και αγγιγμάτων για να σπάσει ο πάγος.... Παρατήρησα ότι και εκείνη είχε "ξεχάσει" να βάλει στριγκάκι, όπως και η Σόφη...φαίνεται είναι κάποια μόδα...

Γρήγορο ντουζάκι και για τους δύο και ξεκίνησαν οι περιπτύξεις. Αυτό που σε σοκάρει πραγματικά στη Γιολάντα, εκτός από την πολύ ζεστή και αισθησιακή συμπεριφορά της είναι ο απίστευτος κώλος της. Ο ορισμός του μεσογειακού....Για όργωμα πραγματικά. Και το απίστευτο είναι ότι είναι σφιχτός, χωρίς ίχνος κυταρρίτιδας. Προς θετική μου έκπληξη διέγνωσα ότι ήταν σε φάση ηρεμίας και ρομαντισμού και επέλεξα να την ακολουθήσω. Παίδες η Γιολ κατέχει και το gfe...Τρομερά φιλιά, αισθησιακά χάδια, αναπνοές, ανατριχίλα παντού. Περιποιήθηκα το κορμί της, με έμφαση στο τρομερό αιδοίο της, το οποίο σύντομα κατέβασε ολόκληρο Νιαγάρα, τρομερή αντίδραση και καύλα , χωρίς υπερβολές. Το ζούσε έντονα όπως κ εγώ. Ανέλαβε στη συνέχεια με μαεστρία να ανταποδώσει και κόντεψα να φύγω από το ταβάνι από την καύλα. Το στοματικό της άλλο επίπεδο. Ματιές βαθιές και πονηρές, γλώσσα ροδάνι πάνω στον κορμό του ορθωμένου πέοους μου, ενώ δε δίστασε να φύγει και για άλλες πολιτείες απρόσκοπτα και χωρίς αναστολές, ρίχνοντας και κάθε αναστολή δική μου... Αν δε τη σταματούσα ακόμα θα έγλειφε...

Πέρασμα στο κυρίως πιάτο, με πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικά. Βαθιά και έντονη διείσδυση, ερωτικά φιλιά και αναπνοές, ωραία λόγια, το ύφος της απόλαυση. Η αίσθηση καλή, αλλά με τόσα υγρά που είχε κατεβάσει ήταν όλα εύκολα...Τι σου κάνουν οι νεανικές καύλες...Επόμενη στάση reverse cowgirl με θέα τον απίστευτο κώλο της, έπεσαν και σφαλιάρες που τις ήθελε ...Γύρισμα σε κανονικό cowgirl όπου πήρε κυριολεκτικά φωτιά με δυνατά κοπανήματα πάνω στο πέος μου, βαθιά καθίσματα, τριψίματα, βογγητά δυνατά και ήταν κυριολεκτικά μια πανδαισία... Τελευταία στάση μια από τις αγαπημένες μου, πλαγιαστό ιεραποστολικό, με το ένα πόδι της περασμένο κάτω από τα μπαλάκια μου και το άλλο στον αέρα, και να έχω θέα και στην κωλάρα της αλλά και στο πατουσάκι της ό όμορφο και τα δαχτυλάκια της που δεν τα άφησα παραπονεμένα. Δεν άντεχα άλλο μετά από τέτοια εμπειρία και το τέλος ήρθε μετά από ολιγόλεπτη, θεσπέσια ξανά στοματική περιποίηση εκ μέρους της όπου με νάζι και πάλι τρομερό αισθησιασμό δεν άφησε να πάει τίποτα χαμένο...

Πράγματι η Γιολ, μου έδωσε μια εκπληκτική εμπειρία από το Α ως το Ω ... Τρομερό κορίτσι, επικοινωνιακό, με τρομερές καμπύλες και υπηρεσίες...Για μένα που μου αρέσει κ αυτός ο σωματότυπος είναι το ιδανικό...προσφέρει το 100% του εαυτού της και δε σε αφήνει παραπονεμένο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Kylian mbappe, Διαγραμμένο μέλος 185569, Elganador και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2022
αρχισες να κανεις παρεα μαζι μου
αυξηθηκαν και τα κυβικα στο σωματοτυπο Χαμόγελο με γλώσσα
G
geroksouras
review reaction 1 lagonisian
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1