Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 7 10
Call-Girls 16802
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετώ την ομάδα του bou, λίγος χρόνο λόγω άδειας και είπα να συμμαζέψω τις εμπειρίες του 2022.

Ραντεβού με τη Λίνα την περίοδο που ήταν στην Αθήνα πριν την χάσουμε για Θεσσαλονίκή. Ψηλή κοπέλα, ξανθιά, στην κυριολεξία ένας έργο τέχγνής, ένας άγγελος, ίσως το πιο όμορφο CG έχω δει όσον αφορά τα χαρακτηριστικά του προσώπου. Σώμα θυληκό, όχι υπερβολές της εποχής, στήθος που γεμίζει το χέρι και περισεύει, κώλος οχι υπερτούμπανο αλλά αυτός μια κανονικής γυναίκας που βλέπεις στο δρόμο .Μου θύμισε τα κλασικά Ρώσικα CG που βλέπουμε σε κάτι ταινίες με μοναχικούς κατασκόπους (θυμήθηκα τωρα μια ταινία του Liam Neeson από τις κλασικές του που σε μια σκηνή είχε πάει με μια κοπέλα του χώρου που μου τη θύμισε). Καλή χρήση της Αγγλικής, καθώς κάποιες σπουδές η κοπέλα έχει κάνει και μάζευει χρήματα για να τις συνεχίσει. Κόκκινα εσώρουχα, διάθεση στο φουλ με μια ταυτόχρονη ηρεμία που ήταν το καλύτερο αγχολυτικό μετά από μια κακή εμπειρία προ βδομάδων.
Στο σεξ όλα καλά, το ζει, δεν παίρνει πρωτοβουλίες αλλά ακολουθεί, λίγο τζελ οκ δεν με πήραξε, μαγουλάκια στο ιεραποστολικό κοκκίνισαν που ήταν φουλ καυλωτικό. 4-5 στασεις και το τέλος ήρθε στο προφυλακτικό. Δυστυχώς δεν μας ξανάρθε εις τας Αθήνας, μάλλον ερωτεύτηκε τη Θεσσαλονίκη και με το δίκιο της!!!

Καλά να περνάτε και να γαμάμε όσο υπάρχει ρωσικό αέριο (και CGs)
Από τις καλύτερες εμπειρίες μέχρι τώρα, χαλαρά στο τοπ 5, και σίγουρα θα την ξαναέβλεπα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Learxos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
565
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, james034, TOMCRUISE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2022
Οπως τα λες…ειχα την τυχη και χαρα να την παρω και εγω…η καλυτερη!! Τα κοριτσια που παιρνω εδω Θεσνικη μου λενε κανουνε πιο πολλα λεφτα εδω παρα Αθηνα- λιγοτερος συναγωνισμος…
review reaction 1 Michael Scott
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1