Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το παιδί δεν κάνει για τη δουλειά αυτή. Λυπάμαι που το λέω και είμαι και η πρώτη της κριτική, που σημαίνει ότι ψιλοθάβεται. Πάω στο ξενοδοχείο, κάνω το μπανάκι μου (μέχρι και δόντια έπλυνα πανάθεμα με και περιμένω). Εισέρχεται στο δωμάτιο του ξενοδοχείου. Η πρώτη εντύπωση αρκετά θετική. Νέα, φρέσκια, ομορφούλα. Λίγο ξαφνιάζομαι γιατί στις πρώτες κουβεντούλες πετάει άσχετα, ενώ μου κάνει και γκριματσούλες ηδονής από το πουθενά (ξέρετε τώρα, σούφρωμα χειλιών, πέταμα κώλου) που μάλλον γέλιο πάνε να μου φέρουν, παρά κάβλα. Αλλά ποιος νοιάζεται για αυτά σκέφτομαι...Με το που ξαπλώνουμε όμως στο κρεβάτι, αρχίζει το χοντρό ξενέρωμα. Είμαι σιχασιάρα μου λέει. Δηλαδή ανταπαντώ; και τα φίδια αρχίζουν να με ζώνουν... Ε, δεν κάνω φιλιά λέει. Και τι άλλο; Δεν θέλω δάκτυλα εκεί κάτω, ούτε χάδι. Α, δεν θέλω και γλύψιμο, με ενοχλεί. Και τι κάνεις δηλαδή καλή μου; Μόνο σεξ λέει περήφανα! και αρχίζει μια πίπα το ίδιο ξενέρωτη με τη συμπεριφορά της, ενώ είναι ξεκάθαρο και στον τυφλό, ότι το πουλί μου είναι πεσμένο από τις καταγαιστικές βλακείες που έχει υποστεί σε διάρκεια 3 λεπτών. Στα 30 δευτερόλεπτα μηχανικής πίπας μου λέει το κοράσιον: "Αααα έχεις πρόβλημα , γιατί δεν σου σηκώνεται; Και με πήρες για μία ώρα μόνο. Εσύ θέλεις μία ώρα για να σου σηκωθεί...". Κάπου εκεί τέλειωσε το ραντεβού. Επικοινώνησα με το γραφείο, να έρθουν να τη μαζέψουν. Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. ¨Οσα και θέματα να είχαν κάποια κορίτσια, πάντα κάτι γινόταν, κάτι έβρισκα, κάπως το έσωζαν και αυτές και το ραντεβού προχωρούσε. Αλλά με τούτη εδώ, ήμασταν σε κατηγορία Φυλής και κάτω... Το γραφείο το διαχειρίστηκε καλά και ευγενικά. Χρεώθηκα μόνο τον οδηγό 20 ευρώ. Η Αρετούλα, ή όπως αλλιώς τη λένε, ας καταλάβει ότι δεν μπορεί να πουλάει υπηρεσίες μπουρδελοκόριτσου σε τιμές έσκορτ. Δεν μπορείς να προσφέρεις αναλατο παξιμάδι και να το πουλάς για παντεσπάνι. Και αν σιχαίνεσαι, τόσο πολύ δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Good luck

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Km7699, Α-Ω και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 29
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 29
1 2 3