Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το παιδί δεν κάνει για τη δουλειά αυτή. Λυπάμαι που το λέω και είμαι και η πρώτη της κριτική, που σημαίνει ότι ψιλοθάβεται. Πάω στο ξενοδοχείο, κάνω το μπανάκι μου (μέχρι και δόντια έπλυνα πανάθεμα με και περιμένω). Εισέρχεται στο δωμάτιο του ξενοδοχείου. Η πρώτη εντύπωση αρκετά θετική. Νέα, φρέσκια, ομορφούλα. Λίγο ξαφνιάζομαι γιατί στις πρώτες κουβεντούλες πετάει άσχετα, ενώ μου κάνει και γκριματσούλες ηδονής από το πουθενά (ξέρετε τώρα, σούφρωμα χειλιών, πέταμα κώλου) που μάλλον γέλιο πάνε να μου φέρουν, παρά κάβλα. Αλλά ποιος νοιάζεται για αυτά σκέφτομαι...Με το που ξαπλώνουμε όμως στο κρεβάτι, αρχίζει το χοντρό ξενέρωμα. Είμαι σιχασιάρα μου λέει. Δηλαδή ανταπαντώ; και τα φίδια αρχίζουν να με ζώνουν... Ε, δεν κάνω φιλιά λέει. Και τι άλλο; Δεν θέλω δάκτυλα εκεί κάτω, ούτε χάδι. Α, δεν θέλω και γλύψιμο, με ενοχλεί. Και τι κάνεις δηλαδή καλή μου; Μόνο σεξ λέει περήφανα! και αρχίζει μια πίπα το ίδιο ξενέρωτη με τη συμπεριφορά της, ενώ είναι ξεκάθαρο και στον τυφλό, ότι το πουλί μου είναι πεσμένο από τις καταγαιστικές βλακείες που έχει υποστεί σε διάρκεια 3 λεπτών. Στα 30 δευτερόλεπτα μηχανικής πίπας μου λέει το κοράσιον: "Αααα έχεις πρόβλημα , γιατί δεν σου σηκώνεται; Και με πήρες για μία ώρα μόνο. Εσύ θέλεις μία ώρα για να σου σηκωθεί...". Κάπου εκεί τέλειωσε το ραντεβού. Επικοινώνησα με το γραφείο, να έρθουν να τη μαζέψουν. Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. ¨Οσα και θέματα να είχαν κάποια κορίτσια, πάντα κάτι γινόταν, κάτι έβρισκα, κάπως το έσωζαν και αυτές και το ραντεβού προχωρούσε. Αλλά με τούτη εδώ, ήμασταν σε κατηγορία Φυλής και κάτω... Το γραφείο το διαχειρίστηκε καλά και ευγενικά. Χρεώθηκα μόνο τον οδηγό 20 ευρώ. Η Αρετούλα, ή όπως αλλιώς τη λένε, ας καταλάβει ότι δεν μπορεί να πουλάει υπηρεσίες μπουρδελοκόριτσου σε τιμές έσκορτ. Δεν μπορείς να προσφέρεις αναλατο παξιμάδι και να το πουλάς για παντεσπάνι. Και αν σιχαίνεσαι, τόσο πολύ δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Good luck

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Km7699, Α-Ω και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2022
Το μόνο που απομένει τώρα… είναι να έρθει ένας προμοτορας και να την αποθεώσει!! Ποιος δεν το περιμένει;;; Ναι!
review reaction 1 review reaction 3 Larson, αστυαναξ, olddog και 2 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Η κοπέλα έκανε τόσα φάουλ που αποβάλλεται... Όχι μόνο δεν έπρεπε το γραφείο να χρεώσει το ταξί, αλλά όφειλε να σου κάνει έκπτωση από το επόμενο ραντεβού για την ταλαιπωρία, τις σχεδόν προσβλητικές αναφορές της κ τα έξοδά σου.
review reaction 1 Larson, αστυαναξ, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 1 ακόμα μέλος
18 Ιουλίου, 2022
Η τυπησα τοχει συστημα να σου παρει οσα μπορει χωρις να είναι συνεπής στο ελάχιστο στα καθήκοντα της .Τα ίδια και χειρότερα φυσικα έκανε και σαν studio girl.. ευτυχώς να λες που δεν προχώρησες παραπάνω λίγο γιατί θα είχες και μεγαλύτερη ξενερα και φυσικά δεν θα έδινες μόνο 20αρικο για να φύγει και αντί να χαλαρώσεις θα ήσουν με νεύρα
review reaction 1 αστυαναξ, Bartender 74
18 Ιουλίου, 2022
συμπεριφορα για πεταμα,αχρηστη για τη δουλεια και γενικως θα κανει ζημια στο γραφειο. καλα εκανες και την εκαψες
review reaction 1 αστυαναξ, srek7
18 Ιουλίου, 2022
Τελικά ρε παιδιά ποιο στουντιοκόριτσο είναι η συγκεκριμένη;
19 Ιουλίου, 2022
Τώρα που άνοιξαν οι ασκοί του Αιόλου. Στο γραφείο υπήρχε μια τύπισσα που είχε αρνητικές κριτικές. Την πήρα κ ήταν φόλα, τελείως στούντιο γκερλ. Άλλαξε όνομα κ δουλεύει. Ποια είναι δεν θυμάμαι, μου την είπε η Σοφία.
review reaction 1 αστυαναξ
19 Ιουλίου, 2022
Εύγε για την κριτική. Έτσι θέλουν μπας και βάλουν μυαλό. Γραφεία και εργαζόμενες.
review reaction 1 αστυαναξ, srek7
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Την είχα στο στόχαστρο, άλλα με αυτά που διάβασα μου έπεσε χωρίς καν να πάρω τηλέφωνο στο φολογραφείο, Για αυτό πρέπει να σχολιάζουμε και τα γραφεία που κοροϊδεύουν για να τα πάρουν.
review reaction 1 αστυαναξ
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Larson, σίγουρα το γραφείο έχει ευθύνη. Αλλά, η εμπειρία μου είναι ότι από κάθε γραφείο μπορείς να φας φόλα. Εγώ τουλάχιστον έχω φάει
02 Δεκεμβρίου, 2022
Με γλίτωσες από μεγάλη μέρα..την είχα στα υπόψιν!!
review reaction 1 αστυαναξ
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3