Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το παιδί δεν κάνει για τη δουλειά αυτή. Λυπάμαι που το λέω και είμαι και η πρώτη της κριτική, που σημαίνει ότι ψιλοθάβεται. Πάω στο ξενοδοχείο, κάνω το μπανάκι μου (μέχρι και δόντια έπλυνα πανάθεμα με και περιμένω). Εισέρχεται στο δωμάτιο του ξενοδοχείου. Η πρώτη εντύπωση αρκετά θετική. Νέα, φρέσκια, ομορφούλα. Λίγο ξαφνιάζομαι γιατί στις πρώτες κουβεντούλες πετάει άσχετα, ενώ μου κάνει και γκριματσούλες ηδονής από το πουθενά (ξέρετε τώρα, σούφρωμα χειλιών, πέταμα κώλου) που μάλλον γέλιο πάνε να μου φέρουν, παρά κάβλα. Αλλά ποιος νοιάζεται για αυτά σκέφτομαι...Με το που ξαπλώνουμε όμως στο κρεβάτι, αρχίζει το χοντρό ξενέρωμα. Είμαι σιχασιάρα μου λέει. Δηλαδή ανταπαντώ; και τα φίδια αρχίζουν να με ζώνουν... Ε, δεν κάνω φιλιά λέει. Και τι άλλο; Δεν θέλω δάκτυλα εκεί κάτω, ούτε χάδι. Α, δεν θέλω και γλύψιμο, με ενοχλεί. Και τι κάνεις δηλαδή καλή μου; Μόνο σεξ λέει περήφανα! και αρχίζει μια πίπα το ίδιο ξενέρωτη με τη συμπεριφορά της, ενώ είναι ξεκάθαρο και στον τυφλό, ότι το πουλί μου είναι πεσμένο από τις καταγαιστικές βλακείες που έχει υποστεί σε διάρκεια 3 λεπτών. Στα 30 δευτερόλεπτα μηχανικής πίπας μου λέει το κοράσιον: "Αααα έχεις πρόβλημα , γιατί δεν σου σηκώνεται; Και με πήρες για μία ώρα μόνο. Εσύ θέλεις μία ώρα για να σου σηκωθεί...". Κάπου εκεί τέλειωσε το ραντεβού. Επικοινώνησα με το γραφείο, να έρθουν να τη μαζέψουν. Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. ¨Οσα και θέματα να είχαν κάποια κορίτσια, πάντα κάτι γινόταν, κάτι έβρισκα, κάπως το έσωζαν και αυτές και το ραντεβού προχωρούσε. Αλλά με τούτη εδώ, ήμασταν σε κατηγορία Φυλής και κάτω... Το γραφείο το διαχειρίστηκε καλά και ευγενικά. Χρεώθηκα μόνο τον οδηγό 20 ευρώ. Η Αρετούλα, ή όπως αλλιώς τη λένε, ας καταλάβει ότι δεν μπορεί να πουλάει υπηρεσίες μπουρδελοκόριτσου σε τιμές έσκορτ. Δεν μπορείς να προσφέρεις αναλατο παξιμάδι και να το πουλάς για παντεσπάνι. Και αν σιχαίνεσαι, τόσο πολύ δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά. Good luck

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Km7699, Α-Ω και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2022
Φίλε έπρεπε να της απαντήσεις " με σένα ούτε ένας χρόνος δεν φτάνει για να μου σηκωθεί".
Και άποψή μου είναι ότι το γραφείο το διαχειρίστηκε μέτρια. Ούτε 20ρικο για τον οδηγό έπρεπε να πάρει...
review reaction 1 αστυαναξ, olddog, Mouxtikos και 8 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Έχει καεί από τα μαύρα αυτή..
review reaction 1 Larson, αστυαναξ, Aragorn135 και 3 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Η κοπέλα "πάσχει" απ' το σύνδρομο που διακατέχει όλες σχεδόν τις Ελληνίδες της ηλικίας της.
Από άνεργες και αμόρφωτες, μέχρι και πουτάνες, νομίζουν ότι θα λεφτά θα τους χαριστούν επειδή είναι ωραία μουνιά.
Να είναι καλά οι γυναίκες του βορρά, οι "εργάτριες" του σεξ και της ζωής ολόκληρης!
review reaction 1 Larson, αστυαναξ, Johnstef και 12 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Ευτυχώς, πήρες τα λεφτά σου πίσω. Να διαβάζεις και το forum, γιατί έγραφαν αρκετά αρνητικά, για την συγκεκριμένη.
review reaction 1 Larson, αστυαναξ, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 8 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Ολα τα τυπικα χαρακτηριστικα μιας φολας μαζεμενα

εξαιρω το δε φιλαω η δε δεχομαι γλυφομουνι(το οποιο ΟΦΕΙΛΕΙ να ξεκαθαριζει απο πριν στις αναγραφομενες υπηρεσιες της)

Το ''εχεις προβλημα'' που δε σου σηκωνεται ειναι η τυπικη συμπεριφορα μιας φολας που εντεχα προσπαθει να φορτωσει τις ενοχες και το φταιξιμο σε σενα.

Δυστυχως τετοιες φολες μπορεις να φας σε καθε κατηγορια αγοραιου ερωτα απο μπουρδελακι του 10 αρικου μεχρι και εσκορτ(πιο σπανια)

Και ακομη μεγαλυτερο δυστυχημα ειναι πως σπανια το γραφειο σε αποζημιωνει για τη χασουρα σου και ακομη πιο σπανια συνετιζει και η και απομακρυνει την εργαζομενη απο το ποστο της.
Η σωστη επαγγελματιας οφειλει

-να ενημερωνει σωστα και με σαφηνεια για το προγραμμα της

-να ειναι ΕΥΓΕΝΙΚΗ ακομη και με καποιον που οντως εχει προβλημα

-να παρεχει τις υπηρεσιες της για τη συμφωνημενη ωρα με τις οποιες καθυστερησεις που οφειλονται σε εκεινη να της χρεωνεται αυτη(πχ χρονος αρχικης καθυστερησης,χρονος να κανει ντους,κτλ)

-το γραφειο να αποζημιωνει στο ΑΚΕΡΑΙΟ τον πελατη επιστρεφοντας το 100% των χρηματων που εχει δωσει ο πε΄λατης ζητωντας και συγνωμη
T
troubaman
review reaction 1 Α-Ω, Larson, αστυαναξ και 10 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Συμπεριφορά για τα μπάζα. Δεν κάνουν όλα τα call girls γι΄αυτή τη δουλειά.Επενδύστε τα χρήματά σας σε όσες τα αξίζουν & μην τα σκορπάτε τζάμπα..
review reaction 1 Α-Ω, Larson, αστυαναξ και 7 άλλα μέλη
18 Ιουλίου, 2022
Ωραια κριτικη καταρχας
Προσωπικα με εσωσες απο το να την παρω καθως την ειχα στα υποψην
review reaction 1 Larson, αστυαναξ
18 Ιουλίου, 2022
Μπραβο φιλαρακι.καλα εκανες και την σουταρες.να μαθουν ορισμενες να φερονται αλλιως μεροκαματο Φυλης και Μεταξουργειο.
review reaction 1 Rensten, Larson, αστυαναξ και 1 ακόμα μέλος
18 Ιουλίου, 2022
Ας μετονομάσουν το γραφείο σε ''FOLA GIRLS''.
review reaction 1 Aragorn135, Larson, αστυαναξ και 1 ακόμα μέλος
18 Ιουλίου, 2022
Τα έχουμε γράψει κ στο φόρουμ του γραφείου και στις κριτικές.
Κοπέλες του 20αρικου κ 50αρικου ξαφνικά ζητάνε 150-200! Και τι κάνουν γι'αυτό ? Μετριότητες...
review reaction 1 αστυαναξ, olddog, Eros82 και 1 ακόμα μέλος
29 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3