Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63184
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν ξεκινήσω να πω ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο που φέρνει τέτοιες κοπέλες. Όλοι μάγκες να προσέχετε τις όμορφες κοπελίτσες, όχι αγριάδες μην μας κουραστουν κ φύγουν. Ξεκινώντας την κριτική μου ήθελα να πω πως πάντα προσέχω να μην ερωτεύομαι κοπέλες εσκορτ. Περνώ ωραια ,ως εκεί. Δυστυχώς είναι η 2η φορά που την πάτησα. Η κοπελίτσα μου έκλεψε την καρδιά. Η πρώτη ήταν θυμάμαι το 2019 στο ίδιο γραφεία, η Νικα. Αργά βράδυ κ επιτέλους πετυχαίνω το μωρό μας. Ήρθε για 1,5 ώρα. Τι λέτε ρε, 6 ώρες δεν θα την χόρταινα. Ψηλές γόβες φουστίτσα κ σνουπ μπαίνει με φιλάκι η πεταλουδιτσα. Αγγλικά μέσω τρανσλατε. Αγκαλιες φιλιά με γλώσσα, με ρούφηξε. Στα τέσσερα ήταν σρξυ ο κωλος της. Αγριάδα δεν είχε, ξτλο πισινό κτλ όχι. Το μωρό είναι Μπιπελο , φιλάκια όλο ναζι και χαμόγελο. Τρελή διαθεση. Πιπα όλο μέσα, τον εξαφανιζε. Τέλος στο σώμα του μωρού. Δεν με άφηνε από την αγκαλια της. Της υποσχέθηκα ότι θα την κλέψω να πάμε στο φεγγάρι για κρασάκι. Προσέχετε τέτοια μωρα ΟΛΟΙ σας παρακαλώ και το γραφείο και οι συναγωνιστές. Σε αγαπώ Ναστια μου, νάσαι καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Eros82
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
9.709
Πόντοι:
6.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, chaoserevos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2022
Ευτυχώς η μέρα που θα μάθει αγγλικά αργεί. Όταν έρθει, θα μας μαδησει
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan, RedCole και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1