Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κυριοι προσοχη αλλα μεινετε μακρια εαν δεν θελετε πρωτον να κλαψετε τα χρηματα σας, δευτερον να εξοργιστειτε και τριτον να αισθανθειτε ΜΑΛΑΚΕΣ

Η κοπελα δεν εχει σχεση με τις φωτογραφιες ως προς το προσωπο...πεταχτα δοντια με καποια κενα και μαλια σαν να την χτυπησε το ηλεκτρικο ρευμα....

Το σωμα οκ ναι ειναι τρομερο αλλα τι να το κανεις.

Φιλια με τιποτα ασε δε οτι ειχε φαει και σκορδο και νομιζω ειλικρινα οτι το εκανε επιτηδες....

Ξεκιναμε με το στηθος....Θα αναφερω οτι γενικα σαν ανθρωπος ειμαι παρα πολυ προσεχτικος και λεπτεπιλεπτος τοσο στις κινησεις μου οσο και στη συμπεριφορα μου...δεν προλαβα να γλψω λιγακι και αρχισαμε τα "μπειμπι πλιζ τζεντλι" λεω οκ παμε ποιο σιγα τι να κανουμε...

Παμε για Πιπα βγαζει προφυλακτικο της λεω οχι μου λεει πλυθηκες?!?!?!?!??! Λεω μπαινοντας με ειδες οτι βγηκα απο το μπανιο....Μου λεει ξαναπηγαινε?!?!?!?!??!?!

Εκει λεω να τη στειλω οπως ειναι και να φυγω αλλα σαν ΜΑΛΑΚΑΣ απο τη καβλα λεω περιμενε....

Ξαναπαω μπανιο πλενομαι ξανα...Αξιζει να σημειωθεί οτι ποιο καθαρος ανθρωπος στο κοσμο δεν υπαρχει....Κουβαλαω μαζι ειδικο σαπουνι σωματος, ειδικο στοματικο διαλειμα, μαντηλακια αντισυπτικα, 2 κολωνιες και 2 αποσμητικα!!!!!

Παμε να ξεκινησουμε και στο γλυψιμο αρχιζει ξανα τα "μπειμπι πλιζ τζεντλι"

Εκει πλεον θελω να χυσω την γυρναω βαζω ενα προφυλακτικο ριχνω ενα και σε χρονο DT εξαφανιζομαι αφου σαν ΜΑΛΑΚΑΣ της δινω ολα τα λεφτα...

Με ρωταει συμβαινει κατι και της λεω θα ενημερωσω το πρακτορειο και δεν προλαβαινω να ολοκληρωσω....αρχιζει το τσατινγκ...εκει λεω αστο δεν αξιζει φυγε το να μαλωσεις δεν θα βγαλει πουθενα...

Ολα ειναι θεμα συμπεριφορας....ακομα και σε αυτο το επαγγελμα...σεβομαι απολυτα τους λογους που σε υποχρεωνουν να το κανεις....και μονο 2/3 φορες εχω φυγει τοσο απογοητευμενος με τον εαυτο μου...

Λυπαμαι αμα σας κουρασα και ξερω οτι θα πειτε ΚΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ...απλα ισως καποιοι με καταλαβουν και ισως με τη κριτικη μου βοηθησω καποιους αλλους

Αυτα απο εμενα....κριτικες δεκτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, hornyasfuck, petergsp και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2022
Κλασσικό κόλπο το σκόρδο για να αποφύγουν το φιλί. Προσωπικά, δεν είμαι fan των φιλιών (σιχαίνομαι), αλλά είναι δεδομένο ότι για αυτό το λόγο το κάνουν και το θεωρώ πάντα κακό οιωνό όταν συναντώ κοπέλα που βρωμάει σκόρδο. Ή αυτό, ή είναι τελείως ηλίθιες να πλακώνονται στα σκόρδα πριν βγουν για συναντήσεις αυτής της δουλειάς!
review reaction 1 AmoKomA, hornyasfuck, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
15 Ιουλίου, 2022
Φίλε ευτυχώς που ανέβασες την κριτική σου και πρόλαβες από το να φάω τα μούτρα μου μαζί της! Να είσαι καλά και να ξέρεις ότι δεν είσαι ο μόνος που έχεις σκόνταψει σε αντιεπαγγελματικά πορνίδια.
review reaction 1 AmoKomA, hornyasfuck, Bartender 74
16 Ιουλίου, 2022
Γιατι ρε τυπε της πληρωσες ωρα αφου την εκανες στο μισαωρο ? Το θεμα ειναι να χασει λεφτα αν ξενερωσει ο πελατης και φυγει στο μισαωρο ωστε να βαλει μυαλο το λαμογιο
review reaction 1 AmoKomA, hornyasfuck, andronikos3
17 Ιουλίου, 2022
Η μόνη μαλακία σου, ήταν οτι πλήρωσες.
Δουλειά της είναι να ευχαριστηθείς.
Οι υπηρεσίες του 20άρικου στα 140?
review reaction 1 hornyasfuck
18 Ιουλίου, 2022
Μήν ἀνησυχῆς φίλε: καί ἐγώ τὴν ἔπαθα ἔτσι πρίν δέκα ἡμέρες. Ἐσύ τουλάχιστον ἔφυγες στὸ ἡμίωρο, ἐγώ δέν μποροῦσα. Δές τὴν τελευταία κριτική μου νά παρηγορηθῆς
review reaction 1 AmoKomA
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5