Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σας. Επιστροφή πριν από λίγο καιρό στην πατρίδα μετά από 4 σχεδόν χρόνια στο εξωτερικό και είπα να ξεδώσω λιγάκι. Η κοπέλα δεν είχε μέχρι τότε ακομα κριτικές και αποφάσισα να κάνω την ταρζανιά. Ο Μάγος άλλωστε, και τώρα και πριν την μετονομασία, είχε παράδοση ότι έχει καλά κομμάτια. Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και η κοπέλα στην ώρα της στο ξενοδοχείο. Πρώτη εντύπωση ψιλοαρνητική. Βασικά νόμισα στην αρχή ότι ήταν η καθαρίστρια. Ντάξει, μπορεί να είμαι και υπερβολικός, αλλά με κείνο το μαλλί, καθαρίστρια μου θύμισε. Η κοπέλα δεν είναι απλά τσουπωτή αλλά μπαμπάτσικη. ΟΚ σε κάποιους αρέσουν αυτές οι γυναίκες γιατί συνήθως είναι πολύ γκαβλιάρες αλλά εμένα δεν με τρελαίνουν και ιδιαίτερα. Μαλλιά μαύρα ατίθασα, στρογγυλό πρόσωπο, μαύρα μάτια, νταρντάνα, στήθος 4αρι, piercing ανάμεσα σε χείλια και σαγόνι, 1.65-1.66 ύψος, και κιλά πάνω από τα 55 που λέει το γραφείο. Στο σεξ έχει διάθεση να σε ευχαριστήσει, αλλά εμένα καύλα δεν μου έβγαλε ιδιαίτερη, παρά μόνο όταν ήταν στα 4. Το προσπάθησε δλδ αλλά δεν... Πίπα μέτρια, και σεξ έτσι κι έτσι. Δεν έδειξε να δυσανασχετεί σε κάτι, και δέχεται και δαχτύλιασμα, αλλά δεν έχει κάτι που θα σε τρελάνει. Προσπαθεί να βγάλει ένα νάζι και μια πουτανιά, αλλά μένει στην προσπάθεια.
Συνολικά, θεωρώ πως το ραντεβού ήταν αποτυχημένο, και το ξέχασα μόλις βγήκα από το ξενοδοχείο και πριν ακόμη φτάσω στο αμάξι μου. Δεν πειράζει. Αν δεν μπαζώσεις δεν θα χτίσεις.
Μάγε, αν χρειάζεσαι κοπέλες για τα ρεπά των πρώτων ονομάτων, οκ. Τουλάχιστον όμως ενημέρωσε πως αυτές είναι από τον πάγκο και προορίζονται για τις δοκιμές στα φιλικά για να μην ποντάρουμε κι εμείς σε κουτσά άλογα.
Ο χρόνος συνάντησης είναι σχετικός

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, old boy, olddog και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2022
Με βάση όσα λες κ μόνο, υπερβολικα επιεικής η βαθμολογία σου!! Ντράπηκες να βάλεις χαμηλότερη ε;! Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
14 Ιουλίου, 2022
@james034
Το 7 για την εμφάνιση σε σώμα κ πρόσωπο είναι το οριακά αποδεκτό, κατ εμέ, για call girl,
Το 8 στη συμμετοχή και στη διάθεση θεωρώ πως το αξίζει. Προσπαθεί, αλλά το κακό είναι ότι δεν το έχει η κοπέλα.
Στη σχέση τιμής/κόστους, ήμουν λίγο άπλας, και θεωρώ ότι το 6 είναι υψηλή βαθμολογία.
Γενικά, θεωρώ πως για ένα call girl, που για ένα ραντεβού μιας ώρας ζητά 170 ευρώ (150 βασική χρέωση + 20 το τελείωμα στο στόμα), δλδ το 1/4 περίπου του βασικού μηνιαίου μισθού, οτιδήποτε κάτω από 8 στη γενική βαθμολογία, κατατάσσει το ραντεβού αυτόματα στα αποτυχημένα. Πληρώνουμε, και πρέπει να έχουμε απαιτήσεις.
TG
The Godfather
review reaction 1 old boy, olddog, james034 και 3 άλλα μέλη
15 Ιουλίου, 2022
Την κοπέλα δεν την ξέρω!
Εσυ την είδες και με αυτά που περιέγραψες, συγνώμη αλλά η βαθμολογία σου δεν ταιριάζει!
Εσυ ειπες δλδ… ψιλο αρνητική εντύπωση, καθαρίστρια, για το μαλλί, όχι τσουπωτη αλλά μπαμπάτσικη, βάρος πολύ πάνω από 55 κιλά με ύψος 1,65 (μόνο ο άντρας επιτρέπεται να έχει τέτοια αναλογία!) κτλ κτλ
Από την κριτική σου ορμώμενος έγραψα αυτά, κ σε πιστεύω! Δεν σε θεωρώ ούτε προμοτορα ούτε εγκάθετο…αλλά στην Σάντρα ας πούμε τι θα έβαζες αν βάζεις 7 σε αυτά που εσυ περιέγραψες;
15;;;

Γι’αυτο λέω ότι μάλλον ντράπηκες! Και με όλο το σεβασμό που τρέφω για το άτομο σου…απλά δεν μου κόλλησε! Σορυ…

Καπέλο
15 Ιουλίου, 2022
Καλῶς ὅρισες στὴν πατρίδα....
review reaction 1 The Godfather
15 Ιουλίου, 2022
Αυτο που λεω παντα δηλαδη,ή το'χει ή δεν το 'χει,δεν υπαρχει μεση.
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, The Godfather και 1 ακόμα μέλος
15 Ιουλίου, 2022
@james034
Μην ζητας συγγνώμη φίλε μου. Δεν υπάρχει κανένας λόγος παρεξήγησης. Ο καθένας μπορεί να έχει την γνώμη του και από την στιγμή που την διατυπώνει με επιχειρήματα και χωρίς κραυγές, είναι σεβαστή απόλυτα. Μεγάλα παιδιά είμαστε οι περισσότεροι τουλάχιστον εδώ μέσα οπότε μπορούμε να μιλήσουμε σοβαρά. Την καλησπέρα μου.
TG
The Godfather
review reaction 1 james034
15 Ιουλίου, 2022
@hornyasfuck
Ευχαριστώ φίλε. Τέσσερα χρόνια μακρυά ήταν πολλά.
TG
The Godfather
review reaction 1 james034
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7