Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν μερικές ημέρες είχα κλείσει ραντεβού με Μισλει και την ώρα που περιμένω να ανέβω στο δωμάτιο είχα ξαφνικά να βγαίνει η Μιλένα από το ξενοδοχείο!!την είχα σταμπάρει από καιρό αλλά πιστεύα πως εξωτερικά δεν θα μου άρεσε ευτυχως αυτή η συνάντηση μου έδωσε την εύκαιρια να κατάλαβω πως άδικα είχα τις επιφυλάξεις μου!!διαβασα κριτικές και κάποιος έγραψε για κάτι κραυγές κ νομίζω πως κατά την έξοδο ήταν αυτές οι κραυγές που άκουσα την ώρα που έφευγα από Μισλει!!!χαχαχα όποτε κλεινω ραντεβού με την αγαπημένη μ Μονικα από το γραφείο από την προηγούμενη και επιβεβαιώνω σε μια ακόμα αγαπημένη κοπέλα την Εύα από το γραφείο!!
Ήδη έχω γράψει αρκετά χαχαχα
Η κοπέλα προσωπικα μου αρέσε το προσωπο της το κορμί της ήταν μια χαρά και το στήθος της δεν μ χάλασε καθόλου γτ όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι σούπερ!!!απο την ώρα που βγήκα από το μπανιο έπεσαν φίλια με γλωσσα με δαγκωματιές ζητούσε σφαλιάρες στο πισινό γτ της αρέσει πιπα άψογη βαθειά με φτυσίματα και deep throat και mouth Fuck σεξ άγριο με σφαλιάρες παιχτηκαν αρκετές στάσεις όντως τα χείλη κ πόνεσαν από τις δαγκωματιές άγριο σεξ το τέλος ήρθε στο στόμα της!!ειναι ο ορισμός της πουτανα στο κρεβάτι απίστευτη γυναίκα να δείτε προτείνω άνετα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kounel@
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
3.105
Πόντοι:
7.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mallias20, JACK SPARTALOW και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2022
θα παω θεσσαλονικη σε λιγες μερες, να την παρω?
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιουλίου, 2022
Τελικά που καταλήγουμε μισλευ ή Μιλένα ;
review reaction 1 hornyasfuck
14 Ιουλίου, 2022
@Νοεμ_22 επειδη με ρωτησαν αυτο το πραγμα πρόσφατα, η ειλικρινής απάντηση μου ειναι : duo
review reaction 1 Leviathan, hornyasfuck
14 Ιουλίου, 2022
Για αυτο ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ εχει 48 πρωταθληματα και ο ΠΑΟΚ 4.Γιατι παικτες ανυπαρκτοι που στον Ολυμπιακο δεν θα σκουπιζαν ουτε τα αποδυτηρια στου Ρεντη,στον ΠΑΟΚ θεωρουνται παικταραδες(Τσιγαρας,Λυρατζης κλπ).Ετσι και με τις κοπέλες.Στην Αθηνα βαρουσε μυγες,ανεβηκε Θεσνικη και οι θεσσαλονικεις κανουν ουρες!100 χρονια πισω απο την Αθηνα σε ολα τα επίπεδα,δεν ειναι τυχαιο τελικα..σε οικονομια συγκοινωνιες επενδυσεις παντου!
review reaction 3 review reaction 1 ολεσγιατοπουτσο, geroksouras, crucifix και 1 ακόμα μέλος
14 Ιουλίου, 2022
Ποσα κομπλεξ εχεις ρε gnnakos...
Να το κοιταξεις αδερφουλη, πριν να ειναι αργά. Φιλικα παντα
14 Ιουλίου, 2022
Μην ασχολειστε με τον πανηλιθιο του σαιτ...
14 Ιουλίου, 2022
gnako λιγο αδικο σε βρισκω,για τη μπαλα δεν με νοιαζει τι γινεται,αλλα το κοριτσι και στην αθηνα 23 κριτικες εχει με μ.ο.7 στα 10,
γιατι κραζεις τους σαλονικιους που περνανε καλα με το μωρο?
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL
14 Ιουλίου, 2022
@tomcruise εσυ κι ο παοκ σου
@gnnakos 4 πτωταθληματα απο που κι ως που;
G
geroksouras
14 Ιουλίου, 2022
Μάγκες χαλαρώστε λίγο η κοπέλα στις υπηρεσίες είναι σούπερ!!!μπορει να μην είναι 10 με τόνο σε κορμί κ κτλ αλλά απο υπηρεσίες είναι φοβερή!!σε σχέση με κάτι μουναρες που στο παίζουν ντίβες και ξινές!!!κουλαρετε λίγο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9