Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 36271
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δεύτερη επικοινωνία για την κυρία , στην πρώτη μου το ακύρωσαν 3 ώρες πριν, ήρθε στην ώρα της, Μεσημεριανό ραντεβού , ίσως το πρώτο της, παρθένα δλδ για σήμερα.
Εντυπωσιακή , ψηλή αλλά πάνω στις τακουνάρες της ακόμη πιο ψηλή, φόραγε φορεματάκι κοντό που αναδείκνυε τα μακριά της όμορφα πόδια.
περιποιημένη όσο πρέπει , μακιγιάζ , πιασμένα πάνω τα μαλλιά, πρόσωπο μια χαρά κοντά στις φωτό του news.
χαιρετούρες, φιλιά κακό και welcome στο σπίτι μου.
Της πρόσφερα κρασί, είπαμε δυο κουβέντες και πέρασε για φρεσκάρισμα.
επιστροφή με τα μαύρα εσώρουχα της. κορμί γεμάτο , νταρντανογυναίκα , όχι χοντρή βέβαια,
Έτρεξα και ορμήσω στις βυζάρες της, ρόγα άλλο πράμα, φιλιά μπόλικα με γλώσσα είχαμε, πίπα με ντιπ είχαμε περιποίηση στα καλαμπαλίκια είχαμε. Γλυφομούνι με δάκτυλο μπρος είχαμε αλλά και δάκτυλο πίσω είχαμε.
Ξανά πίπα η κυρία και φορέσαμε το πλαστικό, ιεραποστολικά και μετά με καβάλησε, πάνω-κάτω εκείνη αλλά και τα βυζιά της ακολουθούσαν ρυθμικά . Αβίαστα τον έπαιρνε όλον μέσα με δυνατά καθίσματα η κυρία αλλά με καλή αίσθηση του αιδοίου.
Τελείωσα πάνω στις βυζάρες της και περάσαμε για μπάνιο.
με το που βγαίνω από το μπάνιο και γω με αρπάζει και με αρχίζει στα φιλιά και να μου τον παίζει, με πέταξε στο κρεβάτι και με πίπωσε . Αλλάξαμε σε 69 και το δάκτυλο στον κώλο της .
Περάσαμε τον σκούφο και και μπήκα στην πίσω τρυπούλα της με τα πόδια της στους ώμους μου και προσπαθούσα να πασπατεύσω και τις βυζάρες της. κόμπος γίναμε αλλά κάτι κατάφερα.
Αλλάξαμε και στήθηκε στα 4 η κυρία μας., τσουπ μέσα , πιάσιμο από τις χειρολαβές και δώστου φωνή και κακό εκείνη, κάτι ψιλομπατσάκια πέσανε χωρίς μα και μου. Είχα ανάψει air condition & ανεμιστήρα οροφής αλλά μούσκεμα είχα γίνει , 'Oποτε έκοβα ταχύτητα εκείνη κράταγε ρυθμό.
Τελείωσα εντός πλαστικού , μου το έβγαλε, έριξε ένα φιλάκι στο πουλί και πέρασε για μπάνιο.
Είπιαμε λίγο κρασί καθώς ντυνόταν , είπαμε και δυο κουβέντες και άντε τα ξαναλέμε συντόμως γιατί πέρασα καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.140
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2022
στα επλυνε τα καλαμπαλικια ε;
σαν την γατα ε;
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, hornyasfuck, gpd
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1