Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε παράφραση αυτού που ο Σταυρίδης έλεγε, στην πολύ όμορφη ταινία του παλιού ελληνικού κινηματογράφου "Ο Εξυπνακιας", εδώ θα έλεγα μωρέ τι διαμάντι είναι αυτό που έφερες ρε Γκλαμουρα ;;!;;!;;
Εμφανισιακα να πω ότι η Vera είναι ακριβώς αυτό που με καυλώνει σε μία γυναίκα. Αν μπορούσα εγώ να δημιουργήσω τη γυναίκα που θα γουσταρα, την Vera θα έφτιαχνα.
Αλλά και εκτός της εμφάνισης με φτιάχνει όλο το πακέτο.
Ντελικάτη, σοβαρή, αν τη δεις έξω σε καμία περίπτωση δεν σου πάει το μυαλό ότι είναι εργαζόμενη. Πανέξυπνη, αλεπού την είπε συνάδελφος και θα συμφωνήσω απόλυτα. Θηλυκό 100%, παίζει με το μυαλό σου και με το ανήθικο σου.
Τη πρώτη φορά που την είδα είπα από μέσα μου "τι μουνί είναι αυτό;". Στη δεύτερη ματιά είδα το αυστηρό - σοβαρό ύφος της και με έλουσε κρύος ιδρώτας, λέω "θα φάμε ήττα, μουναρος αλλά θα πρέπει να είναι πιο κρύα από παγοκολωνα".
Ανεβήκαμε στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και μετά το πρώτο μισάωρο (2ωρο ραντεβού) ήθελα να τη κρατήσω overnight. Έκανα την ερώτηση και έφαγα ήττα, κλεισμένη.
Την ξαναείδα δύο φορές overnight και αν μπορούσα να τη δω παραπάνω θα το έκανα αλλά λόγω δουλειάς ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος.
Τι θα δεις αν τη συναντήσεις, πολύ όμορφο πρόσωπο, στήθος φυσικό πολύ ευαίσθητο, 1,70 καλοσχηματισμένο σώμα. Σώμα μοντέλου χωρίς να είναι σκελετός. Κώλος ποίημα τον οποίο όμως δεν τον δίνει.
Η Βέρα είναι ότι πιο θηλυκό έχω συναντήσει στην πορνοκαριερα μου.
Στο σεξ, με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο. Γλωσσοφιλα αφθονα, κάτι που με τρελαίνει γενικά. Φιλάει πολύ καλά. Πίπα καλή, με τα απίστευτα μάτια της να με κοιτάνε και να με απογειώνουν.
Πολύ δεκτική σε χάδια και φιλιά. Αντιδράει παντού, το βλέπεις στις συσπάσεις του προσώπου και του κορμιού της ότι γουστάρει να την περιποιησε.
Της αρέσει να σου δίνετε και να σου δίνει, ήμουν πασσάς, φιλιά παντού και χάδια σε όλο το κορμί.
Η Βέρα δεν είναι ακόμα επαγγελματίας και το βλέπεις γιατί αφήνετε και καυλώνει. Την περιποιησε και θέλει κι άλλο. Όταν είχε φτάσει σε σημείο απόλυτης καύλας μου είπε επιτακτικά "i want you to fuck me now!". Ηφαίστειο.
Πέρασα φανταστικά και τις τρεις φορές που βρεθήκαμε. Πολύ συγκροτημένος άνθρωπος, διαβάζει πολύ, έχει θέληση για ζωή και στόχους.
Σαν άνθρωπος εύχομαι να πετύχει τους στόχους της και να αποσυρθεί, σαν πόρνος θέλω να τη βλέπω για όσο περισσότερο γίνεται.
* Η παρούσα κριτική είναι εντελώς υποκειμενική.
** Δεν θέλω να τη λάβετε υπόψη σας εκτός και αν έχετε διαβάσει παλιότερες κριτικές μου και έχουμε κοινά γούστα.
*** Εάν ψάχνετε για PSE καταστάσεις μην επιλέξετε τη Βέρα θα σας απογοητεύσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, Elganador, delipas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2022
Ρε τζοβενο....έβγαλες δύο overnight....και μας το παίζεις παππουλης....!!!?????
Πάντα τέτοια.....!!!!!

review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna, srek7 και 1 ακόμα μέλος
10 Ιουλίου, 2022
Γέροντα μου φαίνεται ότι έχασες τα λογικά σου ... Χεχε!
Σε ξεμυάλισε η Βέρα ??? Γερο-μύστης
Για πέρνα από τους παππούληδες να σε περιποιηθούμε ... Έρχεται ροπαλιά
Best choice for me as well Έτσι!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, borbi2525, srek7 και 1 ακόμα μέλος
11 Ιουλίου, 2022
Τι της κάνατε βρε και εξαφανίστηκε;
review reaction 3 Karelis69
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3