Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τζενιφερ λοιπον. Ανοιγει η πορτα του δωματιου και βλεπω μια λεπτη κοπελα πανω σε τακουνια και μου λεει αμεσως κατσε να τα βγαλω γιατι ειμαι μικροκαμωμενη μην σε τρομαζω. Της λεω ναι μου αρεσουν οι μικροκαμωμενες κοπελες εμενα οποτε ετσι εσπασε λιγο ο παγος στην αρχη. Ειχε τοσο ωραιο σφιχτο σωμα που ενω πηγαινα στο μπανιο της σηκωσα την φουστα να δω οτι αυτο που βλέπω ειναι πραγματικοτητα. Φοβερο κορμι για εμενα. Απο φατσα τωρα δεν εχει σχεση με τις φωτογραφιες, δεν ειναι ομως ασχημο το προσωπο της μην παρεξηγηθω αλλα δεν ειναι και κατι το οποιο θα χαζευεις κιολας. Αρχισαμε με εμενα στην ακρη του κρεβατιου και την τζενιφερ να με πιπωνει και εγω να την τριβω στο μουνακι. Πιπα οκ αλλα οχι κατι τρελο. Φιλια εδινε και με γλωσσα αλλα και αυτα επιφυλακτικα. Τωρα παμε στο καλυτερο μερος, το μουνακι που εχει. Την βαζω σταση 69 και μου φερνει την κωλαρα και το μουνακι στην μουρη μου. Κλειστου τυπου το μουνακι, τι να πω, απο τα ομορφοτερα μουνακια που εχω δει στην πορνο καριερα μου. Κωλος επισης ποιημα και με πιασιματακια, να χουφτωνεις και να δινεις σκαμπιλια και να γουσταρεις! Βυζι φυσικο 2, 2.5 ελαφρως πεσμενο αλλα με ωραια ρωγα που ανταποκρινεται. Καλα στησιματα χωρις μα και μου και τον εφαγε πολυ καλα, και να με σπρωχνει για να δινω πιο βαθεια χωσιματα. Η τζενιφερ λοιπον αμα ειχε και φατσαρα θα ηταν ισως η καλυτερη εσκορτ που εχω παρει αν και στις υπηρεσιες της οπως π.χ στα γλωσσοφιλα και στην πιπα της πρεπει να βελτιωθει αν θελει να ειναι τοπ και εδω εμφαση δεν λεω οτι ηταν χαλια, μια χαρα ηταν. Πατε αφοβα και καλα βολια συντροφοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
11.930
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Tiger Ver. και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού