Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Βενετια ηθελα να την συναντησω εδω και αρκετο καιρο αλλα δεν το επετρεπαν οι περιστασεις.. Τελικα το επετρεψε το συμπαν και την συναντησαΝαι!Ναι!
Λοιπον προκειται για μια γυναικα η οποια ειναι αρκετα καλοδιατηρημενη , με ομορφο προσωπο, ωραια φυσικα βυζια, πεντακαθαρη,πανεμορφα χειλη, ματαρες, περιποιημενα ανω και κατω ακρα και ενα επιπεδο κορμι με μια μικρη χαλαροτητα.. Αυτο που μου αρεσε κυριως ως προς το εμφανησιακο ηταν τα χειλια της σε συνδυασμο με τα ματια της..
Στα του σεξ η Βενετια απλα εδωσε ρεστα.. Δεν αρνηθηκε τα φιλια, παιξαμε δυο γυρους οπου καναμε μπολικες στασεις .. Επισης αντεχει και σε γρηγορο και σε αργο τεμπο.. Στο τελος του πρωτου γυρου τελειωσα στο στομα (οπου πηγε και τα εφτυσε μετα στο μπανιο), ενω στο τελος του δευτερου γυρου τελειωσα μεσα στο προφυλακτικο...
Εαν πρεπει να πω ενα ψεγαδι θα ελεγα οτι μιλησε αρκετα και με το που μπηκε στο δωματιο και στο διαλλειμα.. Προσωπικα δεν με χαλασε, ισα ισα μου αρεσει οταν βγαζει μια θετικοτητα το call girl ακομα και οταν απο ενα σημειο και μετα αλλα της λες και αλλα καταλαβαινει Χαχαχα! (παροτι μιλαει πολυ καλα Ελληνικα ) .. συν οτι ξερω ποτε να σταματησω το call girl απο την παρλαΜατάκι
Συμπερασματικα περασα πολυ καλαΝαι!
Υ.Γ. εβαλα παντου 10 διοτι δεν ειχα λογο να βαλω χαμηλοτερη βαθμολογια, εμεινα ικανοποθημενος στο μεγιστο..
Υ.Γ.2 εβαλα 9 προσωπο διοτι ειναι ομορφη (για μενα με βαση τα δικα μου κριτηρια) αλλα παντα θα υπαρχει μια ποιο ομορφη
Υ.Γ.3 Προφανεστατα θα την ξαναδω οταν το ξαναεπιτρεψουν οι περιστασεις Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, anthotypos, Διαγραμμένο μέλος 95429 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού