Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φρέσκια παρουσία με τρομερή διάθεση κανονικό μηχανάκι. Συστήθηκε και με το καλημέρα μου έδειξε που θα πάει η συνάντηση. Ευτυχώς ήμουν ξεκούραστος ένεκα Σαββατιάτικης συνάντησης και πέρασα καλά μαζί της.Το σώμα της όπως το βλέπετε χωρίς φυσικά τη γυαλαδα του επαγγελματικού φακού.Της αρέσει να εξερευνά το σώμα του παρτενέρ της. Δεν μου έχει ξανατύχει να με χουφτώνει και να φιλάει τόσο παθιασμένα γυναίκα το σώμα μου. Στην πίπα το προσπαθεί για dt και το κάνει πολύ καλά. Όπως είπα μεγάλη διάθεση να με ευχαριστήσει δεν ξεκόλησε στιγμή από πάνω μου.Κανει οτι θέλεις και την ιδρώνει τη φανέλα....Το άτιμο είναι ερωτεύσιμο αλλά επειδή δεν είμαι πουτανοαγαπούλης δεν ενέδωσα στον πειρασμό.Μενει εδώ και δεν πηγαινοέρχεται από ότι μου είπε οπότε στάνταρ θα την πάρω ξανά. Μέχρι τότε συνεχίζω την αναζήτηση για καινούργια πορνοφυντάνια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.187
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, THV και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2022
τα πιρσινγκ στα βυζια που εχει στις φωτο,τα εχει ακομα?
στη φωτογραφια που εχει βαλει ο υπουργος που εχει γραψει την προηγουμενη απο σενα κριτικη δεν φαινεται να τα εχει.
review reaction 1 hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2022
Τομ κρουζ η φοτο με το cim που ειχα ανεβασει κατα λαθος ανεβηκε. Τα πισρινγκ αν θυμαμαι καλα πρεπει να τα ειχε αλλα κατι θυμαμαι οτι με το γλυψιμο των βυζιονε της δεν ηθελα πολυ δυνατα κτλ.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Ιουλίου, 2022
Άμα διαβάσεις την κριτική του υπουργού θα δεις που λέει ότι οι φώτο είναι ενδεικτικές για να καταλάβετε τι έγινε. Δεν είναι από τη συνάντηση.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
04 Ιουλίου, 2022
εχετε δικιο μαγκες,την ειχα διαβασει τοτε κ τωρα απλως ειδα τη φωτο και ρωτησα.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4