Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επικοινωνία με το γραφείο άμεση και άψογη.

Μου άνοιξε την πόρτα με πολύ όμορφο εφαρμοστό φόρεμα, βαμμένη, καθαρή και περιποιημένη.

Δε μου ζήτησε τα χρήματα αλλά της τα έδωσα από μόνος μου.

Από εμφάνιση είναι ακριβώς ότι βλέπετε. Πολύ συμμαζευμένο πετίτ κορμάκι, με μικρό στήθος και ωραία ρώγα. Πρόσωπο γλυκό και μεσούλα ποίημα.

Στην αρχή ήταν λίγο μαζεμένη, έκανα κίνηση να την φιλήσω και μου είπε να περιμένω.

Απ’ ότι κατάλαβα από τους προηγούμενους, άμα σε συμπαθήσει σου δίνεται ολοκληρωτικά, αλλά αν όχι γίνεται ψυχρή. Με εμένα συνέβη ο πρώτο.

Δεν άργησε καθόλου να ξεδιπλωθεί μόλις κατάλαβε ότι δεν είμαι κάφρος. Μου είπε πως μια ζωή την έχουμε και πρέπει να καλοπερνάμε. Συμφώνησα και μπήκαμε στο ψητό.

Γενικά μια τρέλα την έχει, αλλά σε νορμάλ επίπεδο. Είναι επικοινωνιακή τόσο όσο. Ούτε βαρετή αλλά ούτε κουραστική.

Αργήσαμε πολύ με τα προκαταρκτικά, αφού με είχε πνίξει στα φιλιά. Προσπάθησε να με ευχαριστήσει όσο μπορούσε στην πίπα και το ίδιο επιδίωξα κι εγώ. Στη συνέχεια γαμηθήκαμε σε διάφορες στάσεις, χωρίς πολλά μα και μου για αρκετή ώρα. Είχε και ζέστη και γίναμε μούσκεμα.

Καθυστέρησα αρκετά μέχρι να τελειώσω αλλά άξιζε τον κόπο. Αμέσως μετά κάναμε μπανάκι μαζί, όπου κατάλαβα ότι είναι freak με την καθαριότητα στο μουνί της και φοβάται αρκετά για λοιμώξεις.

Έπειτα πιάσαμε την κουβέντα και προσφέρθηκα να της κεράσω ένα κρασί στο δωμάτιο, αλλά ήταν λάθος μου αφού ο χρόνος είχε περάσει και την καθυστέρησα (sorry γραφείο).

Ελπίζω να καταφέρω να την ξαναδώ αφού έφυγα σαν τον κλέφτη και δε την ρώτησα μέχρι πότε θα κάτσει.

Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
214
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Katz, andronikos3, TOMCRUISE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2022
Φίλε την κατατάσσει σε πετιτ ;
review reaction 1 hornyasfuck
08 Ιουλίου, 2022
Ξεκάθαρα Petit φαίνεται και στις φωτό
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2