Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146048
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και έκλεισα την Diva αμέσως μόλις είδα την άφιξη, λόγω κάποιων «ατυχιών» δεν κατάφερα να τη δω άμεσα. Την είδα μετά από 5 ημέρες περίπου. Πριν γράψω την κριτική πρόλαβα και διάβασα τις κριτικές των Ανδρόνικος και RoughFucker. Να αναφέρω ότι στο 1ο της τουρ την είχα πάρει 7 φορές οπότε έχω μια καλή εικόνα για το πως ήταν καθ’ όλη τη διάρκεια.

Κατα τη γνωμη μου κάποια από τα «αρνητικά» που αναφέρθηκαν σε ένα βαθμό υπήρχαν και τότε, απλά ίσως τα παράβλεπαν όλοι. Εγώ αν και τα είχα εντοπίσει δε με ενοχλούσαν:

Η κοπέλα προφανώς και ξέρει να ζει το σεξ, απλά όταν το κάνει επαγγελματικά δεν το ζει πάντα και με όλους μας. Είχα εντοπίσει και εγώ υπερβολές στη συμπεριφορά της. Εκεί που είχα επιβεβαιωθεί ήταν σε κάποιες περιπτώσεις που ενώ έδειχνε ότι το ζούσε στο έπακρο ξαφνικά σοβάρευε και το επόμενο sec έλεγχε αν το προφυλακτικό έχει μπει σωστά. Μάλιστα εμένα μου είχε κάνει παρατήρηση ότι τα προφυλακτικά που είχα δεν ήταν αρκετά μεγάλα και χρησιμοποιούσα τα δικά της. Προφανώς και δεν ξεκίνησα κουβέντα μαζί της για το αν έχει δίκιο ή όχι.

Επίσης η χρήση τζελ ήταν έντονη, τουλάχιστον μετά από τη 2-3 φορά που την είχα δει.

Αυτό που μου έχει βγάλει εμένα είναι ότι φοβάται την εγκυμοσύνη. Χαρακτηριστικά αναφέρω ότι σχεδόν κάθε φορά που εβγαζα το προφυλακτικό από μέσα της το έλεγχε για να δει αν είναι οκ. Την τελευταία φορά που την είδα, αν και δεν είχε βάλει καθόλου τζελ το προφυλακτικό είχε πολλά υγρά από έξω και το έψαχνε αρκετή ώρα μην έχει τρυπήσει. Για να βεβαιωθεί το γέμισε με νερό για να δει αν έχει κάποια τρύπα.

Ευτυχώς βέβαια δεν είχε τίποτα οπότε και συνεχίσαμε και για 2ο γύρο.

Συνοψίζοντας τώρα κατά την άποψη μου η κοπέλα βγάζει μια μεγάλη κάβλα, τουλάχιστον σε εμένα αλλά έχει και κάποια κολλήματα τα οποία σε μεγάλο βαθμό για εμένα τα είχε και στο παρελθόν. Όσον αφορά την κάβλα υπάρχουν και άλλες κοπέλες στα γραφεία την οποία την έχουν. Οπότε ο καθένας μας ζυγίζει και πράττει αναλόγως.

Εδώ όμως θα ήθελα να αναφέρω και 2 χαρακτηριστικά τα οποία δεν τα βλέπεις εύκολα σε κοπέλες του χώρου:

Από το 2ο τουρ θυμόμουν ότι εάν ήταν ταλαιπωρημένη, έπαιρνε ρεπό. 2-3 φορές είχα χάσει ραντεβού μαζί της εξαιτίας αυτού. Δεν την είχα δει ποτέ κουρασμένη.
Έχει ένα γερό και γυμνασμένο κορμί το οποίο μπορεί αντέξει σκληρή χρήση, περισσότερη από ίσως κάθε άλλη κοπέλα του χώρου που έχω γνωρίσει. Ως σκληρή χρήση δεν εννοώ χτυπήματα. Αντέχει όμως πίεση και αντέχει την ένταση χωρίς να δυσανασχετεί. Τουλάχιστον με εμένα.

Για τα 2 παραπάνω, δεδομένου ότι εγώ πέρασα καλά όταν την είδα θα την ξαναδώ. Ίσως όχι τόσο συχνά όσο στο 1ο
τουρ αλλά μου βγάζει να θέλω να την ξανασυναντησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
3.900
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Elganador, eridon1877 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2022
Εχεις δίκιο,πρέπει να την έχει πάθει χοντρά και έχει κόλλημα με το προφυλακτικό.
review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ.
14 Ιουνίου, 2022
Φίλε Γιώργο προτείνω incall στα υπόλοιπα ραντεβού σου και στέλνω οποτε θες το μαγαζί για τα μπιφτέκια, αχρείαστο να'ναι
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Γιώργος Παπ.
14 Ιουνίου, 2022
@Ανδρονικος εαν είναι τόσο καλό θα πηγαίνω και χωρίς σεξ. Εαν δεν είναι καλόψημένα τότε παω hotel και ρίχνω ένα ?
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3