Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΛΟΙΠΟΝ

Εμφανιση προσωπαρα και ματαρες, Σωμα βυζι πολυ ωραιο και μεση καλη με αχλαδωτη ελληνικη περιφερεια, εγω γενικα παω με κοπελες με αυτο τον σωματοτυπο και μου αρεσουν, οποτε δεν ειχα θεμα

Διαθεση στα ουρανια, φιλαει πολυ ωραια στο γουστο μου και παμε στο challenge στην πιπα

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! ΝΑΙ ΝΑΙ!!!

ΕΠΙΚΗ βαθυ λαρυγκωτη, οχι πως χρειαζετε και πολυ να πιασει πατο μιας και που δεν ειμαι και ο Τζον Χολμς, περασμα απο τα αρχιδια, μιλαμε πιπα οχι μαλακιες. 40 λεπτη πιπα αβασανιστα σε ενα σημειο ειχε καβλωσει τοσο που φορεσε καποτουλα και με καβαλησε με μανια, δεν εχω δει γυναικα τοσο πολυ καυλωμενη, αφου τα αρχιδια μου γεμισαν με πλημμυρα απο τα υγρα της. Βγαλσιμο καποτα και παλι πιπα, εβαλα βεβαια λιγο το χερακι μου γιατι την λυπηθηκα τοση ωρα στην πιπα οπου εχυσα, αλλα με μαλωσε που το εκανα γιατι μπορουσε λεει κι αλλο. Ναι εσυ μπορουσες, αλλα μας τελειωνε ο χρονος

Πληρωθηκε στο τελος του ραντεβου με φιλησε με αγκαλιασε και με απειλησε οτι την επομενη φορα θα ερθει με την Σοφια να με ξεκανουν.

Απο τα ποιο καλα ραντεβου που ειχα, βεβαια εγω ειμαι του μισαωρου αλλα η Γιολαντα ηταν απο τις εξαιρεσεις που κανω.

Συμπερασματικα: Θελετε να καλογαμησετε; αν δεν σας ενοχλει ο ελληνικος σωματοτυπος της οχι απλα θα φυγετε ευχαριστημενοι αλλα υπερευτιχισμενοι. Για να την τρολαρω τις λεω εμενα τι μου βαζεις και μου λεει εσενα μωρο μου σου βαζω 10

VFM 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Helena - Nayomi, eridon1877 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2022
Ήρωας !!
review reaction 1 TOMCRUISE
12 Ιουνίου, 2022
τώρα έγινες οδηγός εκεί , σαν τις κιλότες αλλάζεις τα μαγαζιά
gpd
gpd
review reaction 3 geroksouras, TOMCRUISE
12 Ιουνίου, 2022
Ο τόνος (´) δεν χρεώνεται βρε ατζαμή οδηγέ !!!!
Ο Παπανδρέου το ονόμασε μονοτονικό !
gpd
gpd
13 Ιουνίου, 2022
ρε εγω ειμαι ευρω-πεος
ατονικο οπως οι ξενοι
G
geroksouras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4