Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το γραφείο για ακόμα μια φορά πολύ εξυπηρετικό.Παρολο που πήρα 21:30 το βράδυ ώρα αιχμής.
Το θέαμα που αντίκρυσα πολύ όμορφο και αυτό που ακολούθησε ακόμα καλύτερο. Πρόκειται για ωραία amateur κοπέλα που ξέρει ομως χειρίζεται τον «παρτενέρ» της. Αν και δεν περίμενα παπάδες μια χαρά τα πήγε η μικρή.Ξερει να στήνεται άψογα και με την συμμετοχή που έχει δίνει το καλύτερο στον πελάτη της.
Αφού μπήκα στο δωμάτιο της ζήτησα να μπει μαζί μου στο μπάνιο για να χαρώ την κορμάρα της. Το θέαμα μοναδικό να βλέπεις τέτοιο πιπινι γυμνο μπροστά σου και έτοιμη να σε υπηρετήσει.
Στο τσιμπούκι υστερεί λίγο αλλά το αναπληρώνει με την συμμετοχή της και δεν μασάει στα δύσκολα. Χωρίς να χάσω χρόνο σε σόσιαλ και τέτοια την γάμησα δυο φορές γιατί δεν ήθελα να χάσω ούτε στιγμή μαζί της.Αλλωστε δεν καταλαβαινει και πολλά στα αγγλικά.Καλα όλα γενικά και αν ξαναέρθει θα την δω γιατί όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Nionios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
3.701
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, redb και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2022
Φιλε συναγωνιστη γλωσσοφιλα εδινε και απο συμμετοχη επαιρνε πρωτοβουλιες;
review reaction 1 hornyasfuck
11 Ιουνίου, 2022
Σίγουρα δίνει γλωσσόφιλα; Δεν νομίζω, αυτή γυρνάει το κφάλι της 180 μοίρες και ούτε @@ γλύφει, γαμιέται όμως καλά και πίπα μέτρια, αυτό θυμάμαι από το προηγούμενο tour
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2