Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 26758
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έσκασε μύτη το κορίτσι μας στην ώρα του, στα μαύρα ντυμένη με μια κοντή φούστα , μπλουζάκι , νορμάλ ντυμένη, βάψιμο ελαφρύ, σαν να πηγαίνει βολτούλα , Κορμί φυσικότατο χωρίς μπογιές , συντηρητικά και προσθήκες, ψηλή με ποδάρες ενός χλμ., βυζάκι ανταποκρίσιμο, κωλαράκι μούρλια .
ωραίο πρόσωπο, χαρούμενο κορίτσι. ότι βλέπετε θα πάρετε . Μιλάει και αγγλικά , που το βάζετε αυτό;
ο αγώνας είχε δυο ημίχρονα με πολύ σιρόπι , είναι μες την γλύκα, φιλάει με γλωσσίτσα , της αρέσει να χαϊδεύει το κορμάκι της την ώρα που την περιποιείσαι, υγραίνεται , δεν θέλει απότομες κινήσεις , αγάπη και προδέρμ στο φουλ . Ανατριχιάζει το κορμάκι της άμα περάσει η γλώσσα σας από το αυτάκι της, Δακτυλάκια δεν θέλει, μπάτσες , χαστούκια, αεροπλανικά, κομπρεσέρ ή ότι άλλο σκέφτεστε δεν το βλέπω ή έπαιξε ρόλο ότι ήταν και η πρώτη μέρα της. Εμένα πάντως δεν μου έβγαλε τέτοια συμπεριφορά.
Από στάσεις το πρόγραμμα είχε κλασσική ιεραποστολική με έμφαση στα φιλιά και χάδια και στα πλάγια . Στα πλάγια ζήταγε να την φιλάω και πάλι στα χειλάκια της, μου γύρναγε το κεφάλι της .
στο τελείωμα και τις δυο φορές ήθελε να χαλαρώσει κανά τρίλεπτο αλλά και να την έχεις στην αγκαλιά σου.
Α ξέχασα το θέμα της πίπας βρε παιδιά, οκ μια χαρά συμπαθητική .
και το κάτι ακόμη δεν πάνα στέλνει μνμ ο οδηγός της ή να της κάνει κλήση δεν θα ασχοληθεί καθόλου ή τουλάχιστον δεν θα στο δείξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, doc_lin και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2022
H κοπέλα είναι για πολλές αμαρτίες μου φαίνεται! Ωραίο Review Μικρό και περιεκτικό!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1