Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη συνάντηση με την Άρτεμις,αυτη τη φορά στο δικό μου χώρο.Ερχεται στην ώρα της, περνάει για ένα φρεσκαρισμα στο μπάνιο, φοράει ένα κοντό φόρεμα που αναδείκνυε τις μπουταρες της και τον υπέροχη κολάρα της.Επειδη σαν χόμπι έχει το χορό και μετα από δικιά μου προτροπή είχε επιλέξει 2 τραγουδια.Με βάζει να κάτσω στην καρέκλα και ξεκινάει να λικνιζεται στο ρυθμό της μουσικής σε ένα άκρως ερωτικό lap dance με εκατέρωθεν χάδια,με μεγάλη έμφαση στον εκπληκτικό κώλο της.Το τέλος του χορού τη βρήκε στα 4 να τον παίρνει βαθειά μέσα στο στόμα της.Η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι όπου λίγο πολύ όλοι τα έχουν περιγράψει.Πολυ καλή πίπα,τρελή διάθεση όταν της γλύφεις το μοσχομυριστο μουνάκι της και τα απαραίτητα κεφαλοκλειδωματα.Το δυνατό της σημείο είναι οι στάσεις που έχεις θέα την κωλαρα της, αντέχει σε έντονους ρυθμούς και αποζητά τις σφαλιάρες στα κωλομερια.Τελος πολύ καλή αίσθηση και της πίσω πόρτας,στην αρχή σε χαμηλές στροφές και μετά ποιο έντονα.Γενικα η Άρτεμις είναι vfm και το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν φιλάει αλλά αυτό είναι επιλογή της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
leo1908
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
921
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, YPA12, vagevag20 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2022
Τυχερός ρε φίλε που πήγες 2η φορά. Εξαιρετική κριτική. Προσπαθώ καιρό για συνάντηση αλλά δεν.
Το τηλ. είναι αυτό που τελειώνει σε 677 ??
review reaction 1 leo1908
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1