Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κλασικα χθες το βραδυ στελνω μηνυμα 1μιση το βραδυ στα 3 αγαπημενα μου γραφεια για να μου πουν ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες,το 1 εκεινη την ωρα ειχε μονο μιλφ οποτε δεν μπορουσα να ψωνισω απο εκει,το δευτερο ειχε 3 ,αλλα για τις 2 δεν υπηρχε καμια πληροφορια,ενω για την τριτη δεν τρελαινομουνα,
στο γκολντεν βασικα τρεις μονο με ενδιεφεραν λια,μιλανα και νονα κ για καλη μου τυχη αναμεσα στις διαθεσιμες ηταν και η λια για την οποια μου ειχε εγγυηθει οτι θα περασω καλα φιλαρακι μου, που την ειχε πριν κανα μηνα οταν ειχε πρωτοερθει.με το γραφειο ειχα λιγο καθυστερηση γιατι απαντουσαν στα μηνυματα μου μετα απο 10 λεπτα,αλλα αφου συνεννοηθηκαμε δεν πειραζει,δεν ειχα και μεγαλη πιεση χρονου,αλλα αμα δεν γκρινιαξω και λιγο δεν γινεται.
παω στο χοτελι λοιπον παρφουμαριζομαι οπως κ το φιλαρακι μου,βουρτσιζω δοντακια,λουσιμο,ξυρισμα κ περιμενω με την πετσετουλα.
3 και 5 χτυπαει το κοριτσι πολυ ελαφρα την πορτα,σπευδω να της ανοιξω κ μπαινει μεσα χαμογελαστο το κοριτσι ,ντυσιμο απλο,τζιν σορτσακι,μπλουζακι απο πανω κ νομιζω φοραγε ψιλοτακουνα πεδιλα,τακουνι ειχε σιγουρα παντως το πατουμενο της.
αφηνει την τσαντα της κ ερχεται κοντα μου οπως ειμαι ορθιος με την πετσετα κ με αρχιζει στα γλωσσοφιλα στο ορθιο ,νταξει λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε,προσωπακι μια χαρα,πολυ ομορφο,η φοιτητρια της διπλανης πορτας.
καθομαι στο κρεβατι κ ερχεται κ καθεται πανω στα ποδια μου βγαζει την μπλουζα της κ συνεχιζουμε γλωσσοφιλα κ παραλληλα γραπωνω τα κωλομερια της,στη συνεχεια βγαζει κ το σορτσακι της κ μενει με τα εσωρουχα ξαπλαρουμε στο κρεβατι κ συνεχιζουμε γλωσσοφιλα,μετα βγαζει κ το σουτιεν-φοραγε νομιζω τα πολυχρωμα εσωρουχα που φοραει στη φωτογραφιση της-κ αποκαλυπτονται τα μικρα της βυζακια που στεκονται αγερωχα κ εκει αρχιζω να πιπιλαω τρελα της ρωγες της , οι οποιες εχουνε γινει καγκελο κ η μικρη αγκομαχαει,συνεχιζω με τη μικρη ξαπλα γλωσσοφιλα κ πιπιλισμα στις ρωγες εναλλαξ κ καποια στιγμη θυμαμαι οτι παρακατω παιζει κ ενα μουνακι κ αρχιζω να κατεβαινω προς τα κατω-πανω απο τη λεκανη της ειχε κ 2 σημαδια τα οποια υποδεικνυαν - οτι προσφατα ειχε αφαιρεσει αυτα τα ηλιθια σκουλαρικια που βαζουν οι γκομενες σε αυτο το σημειο-κ της βγαζω το στριγκακι κ αρχιζω να ασχολουμαι με το αγαπημενο μου κομματι της συναντησης,το μουνακι της,το οποιο το εγλειψα σε 3 στασεις,πως λεμε γαμησα σε 3 στασεις!!!!
αρχιζω να γλειφω λοιπον ετσι οπως ειναι ξαπλα με το μωρο να αναστεναζει -καποια στιγμη χασμουρηθηκε κιολας ,νταξει ξημερωματα ηταν δεν γκρινιαζω,ετσι κι αλλιως μια χαρα συμμετειχε δεν την πηρε κ ο υπνος σαν κατι αλλες,ονοματα δεν λεμε....
μετα της λεω να γυρισουμε στο 69 ,οπου εκει εγλειφα εχοντας σε πρωτο πλανο το φανταστικο κωλαρακι της κ ημουνα μια χαρα διοτι επιανα κωλο.επιανα βυζια,το μωρο μου βεντουζωνε την πουτσα,νταξει ηθελα λιγο παραπανω βεντουζωμα,αλλα κλαιν καλα περασα
κ μετα δοκιμασα κατι που δεν το ειχα ξανακανει ,την εβαλα στα 4 με τον κωλο ψηλα κ εγω απο πισω να της γλειφω τη μουναρα,οπου εκει το μωρο καραγουσταρε κ εχυσε
μετα την ξαπλωνω παλι ανασκελα κ συνεχιζω ανελεητο γλειψιμο μεχρι που τελειωσε παλι κ αγκομαχουσε τρελα.
να σημειωσω ο,τι το κοριτσακι φοραει πολυ μεικ απ κ απο το πολυ γλειψιμο που εριξα σε λαιμο κ προσωπο πρεπει να πηρα κ λιγο μεικαπ μαζι,οποτε μετα απο ολο αυτο το γλειψιμο ειχα μπροστα μου ενα πιο γηινο κοριτσακι κ αυτο μου αρεσε αρκετα.
γενικα το κοριτσι εχει λιγο παιδικο προσωπο κ τα ματια της ειναι σαν της γατας,ειχαν κατι που μου αρεσε πολυ.
αφου χορτασα γλειψιμο σηκωθηκα ορθιος κ την ειπα να μου παρει λιγο πιπα κ αφου μου τον εκανε σιδερο φορεσα προφυλακτικο κ την πηρα λιγο στα τεσσερα κ μετα επειδη δεν βολευομουνα την ξαπλωσα ιεραποστολικα κ τη γαμησα αρκετα σε αυτη τη σταση μαζι με γλωσσοφιλα μεχρι να τελειωσω με λιγη δυσκολια διοτι καπως δεν μπορουσα να βολευτω να τη γαμησω ανετα,δεν καταλαβα τι εφταιγε,η γκομενα δεν στηνοτανε καλα,εκανα διαφορες αλχημειες,στο τελος βρηκα μια καλη γωνια,αρχισα να βαραω κ καταφερα να τελειωσω λιγο πριν τη ληξη κατευχαριστημενος απο τη μια ωρα που περασα με το κοριτσι.
συνοψιζοντας περασα μια πολυ ομορφη ωρα με ενα αρκετα ομορφο κοριτσακι με πολυ ωραιο κορμακι πιο αδυνατο απο τις φωτο που εχει βαλει,διοτι ειχα ενα αγχος μηπως ειναι λιγο γεματη,ευχαριστηθηκα τη φαση που μου αρεσει γλειφομουνι κ γλωσσοφιλα,αγγλικα μιλαει αρκετα καλα,αν κανεις θελει να πιασει κουβεντουλα κ γενικα εφυγε κ μου αφησε μια πολυ θετικη αυρα.
σιγουρα εχω γαμησει πολυ ομορφοτερα κοριτσια και αλλες γκομενες μου κανανε πιο λυσσασμενο γαμησι απο αυτην,ομως περασα πολυ ομορφα κ εκλεισα τη μερα μου πολυ ευχαριστημενος.
αυτα να ειστε ολοι καλα μαγκες!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TOMCRUISE
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
21.337
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rocco65, Johnny Red2, daemon και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2022
κόλλησες από το φιλαράκι σου και παρφουμαρίζεσαι χαχαχαχαχαχαχαχχα και καλά κάνεις γιατί κάποιοι δεν .............
gpd
gpd
review reaction 3 review reaction 1 redb, hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Ιουνίου, 2022
Ωραίος τίτλος!!!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Ιουνίου, 2022
Μην απογοητεύεσαι. Να δοκιμάσεις την στρατηγική της τρικλοποδιάς. Διακριτικό τάκλιν στην Ελληνίδα. Γκρεμοτσακίζεται αλλά δεν ζητά βοήθεια επειδή είναι ψωροϋπερήφανη. Τότε εμφανίζεσαι εσύ και λες ότι είσαι ορθοπεδικός. Το γλειφομούνι είναι πια θέμα χρόνου.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Ιουνίου, 2022
Συγγνώμη ρέ φίλε ἀλλά 3 μέ 4;! Τί ὥρα κοιμᾶσαι καί τί ὥρα ξυπνᾶς γιά τὴ δουλειά; Ρεπό μήπως;
review reaction 1 redb, CaptainK, TOMCRUISE
03 Ιουνίου, 2022
Like μόνο και μόνο για τον τίτλο. Κορυφαίος. Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
04 Ιουνίου, 2022
@TOMCRUISE πάντως δεν θέλω να μου στεναχωριέσαι για τις Ελληνίδες...κάθονται σε άλλους... μην ανησυχείς Χαχαχα!
Πάντως συμφωνώ με @hornyasfuck το ωράριο σου είναι πιεσμένο και απαιτείται ρεπό
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE
06 Ιουνίου, 2022
- καποια στιγμη χασμουρηθηκε κιολας
- δεν την πηρε κ ο υπνος σαν κατι αλλες
- απο το πολυ γλειψιμο που εριξα σε λαιμο κ προσωπο πρεπει να πηρα κ λιγο μεικαπ μαζι

κλαμα λεμε Χαχαχα!

review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
15 Ιουνίου, 2022
Brother Tom, σεξ χωρίς γλειφομούνι δεν είναι σεξ. Και ζωή χωρίς γλειφομούνι, δεν είναι ζωή. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς
review reaction 2 TOMCRUISE
11 Μαρτίου, 2023
Όλο λέω να την ξαναδώ και όλο δεν το κάνω! Έρχεται πάλι σύντομα.
review reaction 2 TOMCRUISE
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9