Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63139
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
με το γραφείο όλα οκ.
η νεαρά μας ήρθε στην ώρα της, I know you μου είπε με το που με είδε και έδωσε φιλί για το καλησπέρα.
στα λευκά ντυμένη σαν νυφούλα , το μόνο που έλειπε ήταν η ανθοδέσμη στο χέρι. Τον γαμπρό της μιας ώρας τον είχε βρει.
πέρασε μέσα , της πρόσφερα κρασί και είπαμε δυο κουβέντες όσο μπορείς με google translate , παρεμπιπτόντως πιο πολλές λέξεις ξέρει ελληνικά παρά αγγλικά.
Τελειώσαμε το σιγαρέτο και με καβάλησε, φιλιά μπόλικα με γλώσσα έδινε . Στάση για να βγάλει το συνολάκι της , λευκά εσώρουχα φυσικά φόραγε τα πέταξε και αυτά. Κορμάκι μαυρισμένο , στηθάκια μικρά, τρυφερά, μυτερά , πωπουδάκι αφράτο , μοσχομύριστη και περιποιημένη.
Ζήτησε να περάσουμε εντός κρεβατοκάμαρας όπου με έγδυσε και τον πήρε στο στόμα της, πιπούλα καλή, με τα δυο της χέρια στα κωλομέρια μου , ντιπ το προσπάθησε και το πέτυχε , πνιγόταν αλλά εκεί .
Πήρε έναν δονητή από το κομοδίνο και άρχισε να παίζει , πίπα έπαιρνε ταυτόχρονα, πήρα και δεύτερο δονητή και της τον έβαλα μέσα αυτόν. Εντάξει τα μάτια της είχαν γυρίσει της νεαράς μας,
Κατέβηκα και γω να την περιποιηθώ , βγάζω δονητή βάζω γλώσσα και δάκτυλο, μούσκεμα , να μουρμουράει , να αναστενάζει , κεφαλοκλείδωμα με τις μπουτάρες και τελείωσε με σπασμούς .
Ξάπλωσε δίπλα μου παραδομένη και ζήτησε διάλειμμα , εντός λεπτού όμως όρμησε και ξανάρχισε τα φιλιά και να μου τον παίζει , κατέβηκε και τον ξαναπήρε στο στόμα , το έχει το mouthfuck τελικά.
βάλαμε την πλαστικούρα και εισχώρησα στο στενό μουνάκι της, αρχίσαμε ιεραποστολικά, γαντζώθηκε πάνω μου η κοπελιά μας και ανέλαβε δράση, σήκωσε την λεκάνη της και καρφωνόταν με δύναμη , όσο πιο βαθιά τόσο πιο καλά. τα νύχια της καρφωμένα στην πλάτη μου , για μπάνιο αυτό το ΣΚ δεν με βλέπω.
Το γυρίσαμε στα 4 και κόντρα τράβηγμα αλογοουράς , με συνοδεία καμίας μπάτσας , φωνές αρκετές από μεριάς της και ήρθε το τέλος μας.
διάρκεια 45 λεπτά γεμάτα το ένα ημίχρονο και το μοναδικό.
φρεσκαριστήκαμε , είπαμε δυο κουβέντες οι τρεις μας, εκείνη, ο γκούγκολας και γω , πήρε τον οβολό της και καλό μας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.076
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chaoserevos, THV και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2022
Gpd κουκουμαρα, σου κανε τα κολπακια της το μωρο ??? Χαχαχα
01 Ιουνίου, 2022
Λουκουμαρα εννοω
01 Ιουνίου, 2022
Δλδ ποια κολπάκια ; Ε παιχταρά μου ;
gpd
gpd
01 Ιουνίου, 2022
ευγε γαμπρε !!! φαινεται πολυ ωραιο κοριτσι!
01 Ιουνίου, 2022
μια να βρούμε να κάνει ντιπ για ντιπ και να γουστάρει...
σου έκατσε το λαχείο εσένα...
review reaction 1 gpd
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5