Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έρχεται αρκετά συχνά στην Ελλάδα κ πάντα είχα την περιέργεια να την συναντήσω αλλά οι φωτο με γάντζους και τα σχετικά με "τρόμαζαν" . Ξαναήρθε τώρα στα μερη μας κ λεω για το παλμαρε πρέπει να πας να κλείσεις τη σεζον.
Κανονιζω ευκολα με μηνύματα ακριβεστατη στο τι προσφέρει κ τι οχι κ αφου είπα τι θελω κ συμφωνησε μ εστειλε που να παω. Έφτασα λιγο νωρίτερα της εστειλα μήνυμα κ με δεχτηκε πανω.
Ανεβαινω, ανοίγει πορτα κ δν βλεπω τπτ. Λεω ξεκινάει το θρίλερ. Τελικά βλεπω μια όμορφη κοπέλα με ενα μαύρο πουκαμισακι να με υποδέχεται με χαμογελο.
Απο εικόνα προσπεραστε τις πρωτες, από 5η κ μετα θα δείτε την κοπέλα. Μακρύ μαλλί μαυρο ισιο, καταλευκη λεια επιδερμίδα , πρασινα ματια,σαρκωδη φυσικά (νμζ) χειλη, 2αρι βυζι ρωγα καυλωμένη συνεχεια, ξυρισμένο μουνακι , καλο κωλαρακι. Γενικά ομορφη κ περιποιημενη εικονα.
Με το που μπήκα μεσα κ αφου συστηθηκαμε αρχισε τα φιλάκια κ το χέρι να κόβει βολτες κατω στον μικρο. Εδωσα τ παραβολο κ ξεκινησε το παιχνίδι.
Φιλιά άλλοτε βαθιά αλλοτε επιφανειακα, μ κανει χτυπα με οπου θελεις. Γενικά της αρέσει τ αγριο,σε σημείο που έπαιρνε το χέρι μου κ μ έδειχνε πως θέλει. Οποτε σφαλιαρες πρόσωπο/κωλο,πνιξιματα,mt,dp, μαλλιοτραβηγμα ήταν όλα μεσα.
Στο σεξ θέλει εσυ να δίνεις πονο, δεν θέλει τόσο αυτή από πανω. Οπότε βαλτε την κατω κ αλλάξτε της τα φώτα οσο αντέχετε, αυτή αντέχει σίγουρα. Τσιμπουκι καλο,το καραμελωσε με τις ωρες περασε κ απο τα παιδια κ σαν καλη υποτακτική που είναι πήγε κ πιο χαμηλά από μονη της οπου η γλωσσα της πηρε φωτιά ( έχει κ μεγάλη γλωσσα παναθεμα της). Τελειωμα στο στομα οπου διακριτικά κ χωρίς βιασύνη τα εφτυσε.
Στο τέλος για το κερασάκι στην τούρτα, μπήκαμε στο ντουζ όπου επεσε στα γόνατα κ δεχτηκε gs κυρίως στο στόμα κ στα βυζιά κ μετά από λίγο φινιτο.
Overall, καλή εμπειρία κάποιος που είναι πιο μεσα στην φάση BDSM θα βγάλει περισσότερα γουστα χωρίς να είναι αποτρεπτικός παραγοντας αν δν είσαι της φασης. Μπορεί να παίξει κ πιο χαλαρα, αλλά είναι σαν να έχεις τον Ρονάλντο τον Βραζιλιάνο κ τον βάζεις στα ακρα,τον καταστρέφεις.
Εδω καπου θα πω καλο καλοκαίρι οπως στις εκπομπές κ τα λέμε ξανά από Σεπτέμβρη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Michael Scott
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
26.540
Πόντοι:
8.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manaconda13, THV, paparotriftoulas και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2022
Αν επιτρέπεται , γιατί 250€?
01 Ιουνίου, 2022
Ηπιε ή απλα τα δεχτηκε;
01 Ιουνίου, 2022
@Piss απλα τα δεχτηκε, τωρα αν ξεφυγε κανενα προς την άλλη κατεύθυνση θα σε γελάσω.

@passas87 170/ωρα + 30 για το bdsm + 50 για το gs.
01 Ιουνίου, 2022
Tί ρωτάτε; Τα έξτρα ήταν pour boire (για να πιει). Έτσι βγήκε η φράση πουρμπουάρ
review reaction 3 monstercock greece, Roland Deschain
01 Ιουνίου, 2022
Πολυ καλο το review!!!

Θέλω να πιστεύω οτι ειναι μια πολύ δυνατή εξαίρεση, την περιμένω στην Αθήνα γιατι θέλω και εγώ να την συναντήσω. Πιστεύω ότι από τετοια εμπειρία κάποιος μπορει να μάθει πολλά (εαν έχει ανοικτό μυαλό και θέλει να πειραματιστεί)
review reaction 1 Roland Deschain
01 Ιουνίου, 2022
@Roland Deschain να την γλυψεις σε αφησε;; Η οχι οπως λεει ο SirLancelot στην κριτικη του ουι δεν αφηνει
review reaction 1 Roland Deschain
01 Ιουνίου, 2022
@maximiliano καλη ερώτηση φιλε μου. Δν ήθελα να την γλειψω, οποτε δν πηγα προς τα εκει κ δεν ρωτησα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7