Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 61271
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάθοδος για τον τελικό στην Αθήνα και έχοντας πολύ περιορισμένο χρόνο νωρίς το μεσημέρι για σεξ έψαχνα όλες τις δυνατές επιλογές.
Το τρελό ντουέτο Σοφία Γιολάντα δεν μπορούσε... Η Αριάνα ξεκινούσε αργά, οι επιλογές για πρωκτικό ήταν η Στέλλα και η Νικη.
Επειδή η Στέλλα είχε κριτικές διάλεξα αυτήν. Εμφανίστηκε δέκα λεπτά νωρίτερα στο ξενοδοχείο . Όταν χτύπησε η πόρτα έπαθα πλάκα.
Ξανθιά γαλανομάτα ψηλή με κορμί αγαλματένιο - μικρό στήθος και φαρδιά λεκάνη . Καφέ κολλητο παντελόνι και μπουστακι με αθλητικά παπούτσια
(είχα ζητήσει να φοράει ψηλά πέδιλα αλλα μου είπε ότι δεν την ενημέρωσαν) . ο τύπος στη ρεσεψιόν ζαλίστηκε....
Την ρώτησα την ηλικία της γτ μου φάνηκε στα 18...
21 μου απάντησε και την έστειλα για ντουζάκι. Σε 5 λεπτάκια επιστρέφει με την πετσέτα και μου δείχνει το τσαντάκι της.
Τζελ και μια ροζ τάπα για την τρυπούλα είχε μέσα. Της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα για να της βάλω την τάπα όπως κι έκανε.
Οι φωτογραφίες στο site την αδικούν. Το δέρμα της βελούδινο γαλακτώδες. Μου ζήτησε ευγενικά να μην την χτυπήσω στο κωλαράκι γιατί μένουν σημάδια.
Στην αρχή φιλιά πολύ επιφανειακά ίσα που ακουμπούσε τα χείλη , μετά από παρατήρηση μου το διόρθωσε προς το καλύτερο αλλά χωρίς γλώσσα.
Άρχισε να με χαϊδεύει στο μποξεράκι μέχρι που σηκώθηκε καλά και άρχισε την πίπα. Σχετικά καλή ρουφηχτή πίπα... το σεξ ξεκίνησε
στα τέσσερα όπου έγλειψα το μοσχομυρισμένο petit μουνάκι της και μπήκα σιγά σιγα . Πολύ καλή αίσθηση και ανταπόκριση από την νεαρά με
ελαφρά βογγητά. Αφού χάζευα για ώρα την τάπα στο κωλαράκι της, ζήτησα να το απολαύσω. Το απόλαυσα με το παραπάνω αφου ήταν πολύ ελαστικός ο δακτύλιος.
Αφού αλλάξαμε πολλές στάσεις με αυτήν από πάνω και σε ανάποδη καουμπόισα , στο ιεραποστολικο με σηκωμένα τα πόδια είδα ότι δεν άντεχα άλλο...
Ετσι κι αλλιώς ο χρόνος έφτανε στο τέλος του , οπότε την πηγα στο ντουζ για να τελειωσω στα βυζάκια της...
Σαν συμπέρασμα μπορώ να πω ότι ήταν πολύ καλή εμπειρία με ένα όμορφο πιπίνι.
Φωτογραφία δεν έβγαλα γιατί την είδα πολυ δυστακτική και δεν ήθελα να την πιέσω παραπάνω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
6.723
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stella Magic, Ntaffy2, Elganador και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2022
η κοπελα ειναι εργο τεχνης!!!!
review reaction 1 doc_lin
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1