Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Valeria (Lera) ειναι ακριβως αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες(95%). Ειναι μια εθνικα Ρωσσιδα κατοικος της Μολδαβιας. Το στηθος της ειναι φυσικο και μεγαλο μαλακο στην υφη αλλα με την πτωτικη ταση που εχει λογικα στην ηλικια που ειναι και το μεγεθος του. Με υποδεχθηκε με ενα χαμογελο να με το συμπαθειο. Μπηκε μαζι μου στο ντουζ οπου αλληλοπλυθηκαμε, οπου βγαινοντας ηρθε η στιγμη του μεγαλου γεροξουριστικου τεστ τι αλλο ΠΙΠΑ επιμονη και εντονη με στριφογυρισμα της γλωσσας εντος του στοματος στο κεφαλι (κλασσικη ρουμανικη υπερπιπα) και πολυ παπαριασμα των παπαριων Η πουτσα μου ειχε ανεβει στο κεφαλι
Καναμε λιγο σταση TOMCRUISE και μετα την εβαλα να με καβαλησει στην αρχη τριβοταν πανω στο πουτσο περα δωθε οπου αρχισε δυνατες μουνιες ανεβοκατεβαινοντας πανω μου. Λιγο πριν χυσω την εβαλα να μου γλυψει παλι τα αρχιδια οπου εχυσα μεγαλοπρεπεστατα

Το υπολοιπο ραντεβου συνεχιστηκε με κουβεντα και μπολικο δυνατο μασαζ. Μια ωριτσα επιτυχημενου ραντεβου

Ηλιακα την εκοψα στα 30-34 αν και αυτη μου ειπε οτι ηταν 27

πιο χαρακτηριστικη φωτογραφια με το μαυρο κορμακι

Στο σοσιαλ βαζω 7 γιατι δεν καταλαβαινα την προφορα της και μιλαγε πολυ γρηγορα οποτε επιανα τα μισα απο οσα ελεγε

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, STAVROS6969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2022
Καλές πίπες να κάνει και θα είμαι ευτυχισμένος... Σε ζηλεύω
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1