Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχάς ελαχα πολύ καλής μεταχείρισης από το γραφείο. Μίλησα με την Αγνή. ΚΑι εσείς αυτή να ζητάτε αν είναι εκεί γιατί είναι πολύ εξυπηρετική.
Έγινε ένα ψηλό μπέρδεμα στο ραντεβού αλλά θα βρεθεί λύση. Όσοι έχετε έκπτωση στα ραντεβού σας να ξέρετε ότι η έκπτωση ισχύει και στο μισάωρο ραντεβού. Εμένα μου είχαν πει παλιότερα ότι η έκπτωση ισχύει στην μια ώρα και πάνω. Αλλά είναι λάθος.
Στα της κοπέλας: η κοπέλα είναι πολύ θερμή και ζέστη. Σε ρωτάει τι σου αρέσει στο σεξ που είναι σημαντικό
Κάνει καλή πίπα με ελάχιστη χρήση δοντιού αλλά πιστεύω μπορεί να γίνει και καλύτερη
Έχει ωραίο στήθος. Και ωραίο σώμα γενικότερα
Έχει ωραίο μουνι και είναι ωραία η αίσθηση όταν το γλύφεις. Ευτυχώς δεν έχει αυτή την αλμυρά που έχουν αλλά αιδοια αλλά ούτε και μυρίζει άσχημα. Είναι γενικά καθαρή
Δυστυχώς με την συγκεκριμένη δεν πεχτηκε κανονικο σεξ αυτή την φορά μόνο γλύψιμο αμφότερα και πίπα εκείνη προς αυτή,
Μου έκανε και μασάζ στο τέλος που είχαν μείνει 19 λεπτά αλλά δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν έκανε δηλαδή χρήση λαδιού ή κρέμας.
Και προς το τέλος άρχισε απλά να με χαϊδεύει στα πόδια και στο κεφάλι στα μαλλιά.
Έγινε και συζήτηση προς το τέλος τέλος και μου είπε ότι της αρέσουν οι αγκαλιές

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
990
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 piko, kwstasxat, George_1969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού