Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ'αρχάς να πω οτι για άλλη μια φορά η συνεννόηση με το γραφείο άψογη! Τα κορίτσια είναι τέρμα βοηθητικά και διακριτικά! Η ημερομηνία ενδεικτική.

Στα της κορασίδος εκ της Ρωσίας ορμώμενης..
Μου ανοίγει πόρτα με ένα ωραίο δαντελωτό babydoll με σετ στρινγκάκι.. το αγαπημένο μου! Ούτε συνεννοημένοι να ήμασταν! Λέω ωραία θα περάσουμε.

Το κορίτσι όμορφο, περιποιημένο, χαμογελαστό και κυρίως, το κορίτσι των φωτογραφιών. Προσωπάκι γλυκό και συμπαθητικό, βυζάκι ανύπαρκτο αλλά ρώγα κάγκελο και κωλαράκι άπαιχτο με ωραία επιδερμίδα!

Μου ζητάει τα λεφτά (προσωπικά αυτό δε με ενοχλεί εμένα) και μπαίνω για μπανάκι. Να σημειώσω εδώ οτι το μπάνιο της ήταν ΑΨΟΓΟ, συγυρισμένο και καθαρό με διπλωμωμένη πετσέτα για μένα. Πολύ σημαντικό. Βγαίνω και με περιμένει μόνο με το στριγκάκι. Κάγκελο ο μητσάρας. Την αρπάζω, κάθετε πάνω μου και αρχίζω χουφτώματα και φιλάκια πεταχτά. Μετά απο λίγο πέφτει στα γόνατα και τον παίρνει στο στόμα (αφού πρώτα τον ψέκασε απο πάνω μέχρι κάτω με το αντισηπτικό). Εδώ να πώ οτι dt οντως δε μπορεί να κάνει αλλά σε γενικές γραμμές το περιποιείται το εργαλείο. Σε κάποια φάση σηκώθηκαι και όρθιος, της έπιασα το κεφάλι και την άρχισα σε ένα χαλαρό mouthfuck που δεν είπε όχι. Σταμάτησα όμως σύντομα γιατί δεν ήθελα να χύσω ακόμα.

Μου φοράει προφυλακτικό, ξαπλώνει ανάσκελα ανοίγοντας το πόδια, βάζει το απαραίτητο τζελ και ανεβαίνω απο πάνω της. Εδώ ήταν και το highlight της βραδιάς όπου όσο γαμούσα, αυτή μου έγλυφε τις ρώγες. Αυτό με καύλωσε πολύ και παραλίγο να χύσω αλλά σταμάτησα γιατί δε γινόταν να μην την έπαιρνα και στα 4!
Τη στήνω λοιπόν στα τέσσερα και μπαίνω με χαλαρές κινήσεις. Δε μπορούσα όμως να κρατηθώ άλλο, οπότε την έπιασα σφιχτά απο τη μέση και ανέβασα στροφές όπου σε δευτερόλεπτα τέλειωσα βαθειά μέσα..
Μπανάκι, ελάχιστο σοσιαλ γιατί ήμουν κι εγώ κουρασμένος, μπατσάκι στο κωλομέρι, φιλάκι και καληνύχτα.

Αξίζει τα λεφτά της αν και η κούρασή της ήταν εμφανής, μάλλον απο το ξεμούνιασμα όλων των ημερών. Απο τις καλές περιπτώσεις που έφερε το γραφείο, και εις καυλώτερα!

Αλάνια, γαμάτε γιατί χανόμαστε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
421
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, james034 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2022
Ωραιο τυπακι η Έλεν. Την συστησα κ σε φιλο κ περασε σουπερ. Έχει προγραμματακι, αλλά περνας καλα οποτε δε σε νοιάζει
review reaction 1 nickvel
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1