Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 279625
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με τη Άννα λίγες μέρες μετά το Πάσχα.
Ήρθε στο χώρο μου με μικρή καθυστέρηση που αυτό δεν αποτελεί ποτέ πρόβλημα για εμένα.
Πριν αναφέρω 2-3 βασικά που πάντα αναφέρω, εδώ θα πω ότι ΔΕΝ μπορώ να είμαι αντικειμενικός ούτε κατά το ελάχιστο.
Αυτή η κριτική αφορά ομοιδεάτες μου.

Τα βασικά...
Η κοπέλα είναι πιο όμορφη από τις φωτογραφίες της, αδύνατη, με πρόσωπο ζωηρό και λαμπερό.
Πεντακάθαρη, με περιποιημένα άκρα.
Ομιλητική, και αυθόρμητη, με αρκετή δόση εμπειρίας.
Πίπα καλή, σεξ με άνεση, χωρίς δυσαρέσκεια, και γενικά όποιος και να πάει μαζί της, αν δεν είναι το απόλυτο στραβόξυλο ή βαλτός, θα περάσει από καλά έως υπέροχα.

Αλλά...
Η Άννα έχει όλο το πακέτο που προσωπικά αναζητώ σε μια γυναίκα. Και στην εμφάνιση, και στις ιδέες, και στη μουσική, και στα τατουάζ, και στο ποτό και στο φαγητό και σε ΟΛΑ.
Είχα εικόνα για το τι πιστεύει και γενικότερα του στυλ της, μέσα από το προσωπικό της νήμα. Οπότε είχα την περιέργια να δω όλο το έργο στην πράξη. Το αποτέλεσμα ήταν να μην μπορώ να λειτουργήσω με καθαρά σεξουαλική διάθεση. Αν ήταν μόνο τα λεφτά το θέμα, θα την έβλεπα κάθε μέρα. Εδώ όμως είναι το πρόβλημα. Δεν είναι τα λεφτά. Τέλος πάντων... δεν ξέρω που θέλω να καταλήξω.
Στη συνάντηση μαζί της, δεν έβγαλα κανένα από τα συνήθη βίτσια μου, με τσιγάρα και πίπες διαρκείας, πολύωρο sex κλπ κλπ. Απλά να τελειώσω συνετά, μη γίνει καμιά στραβή και την ξενερώσω...

Στο δια ταύτα, δεν θα την ξανασυναντούσα...
Όσοι διαθέτετε την άνεση, είστε απο φύση αναρχικοί και νιώθετε ακόμη εφηβοι, κανονίστε ραντεβού, για να δείτε τι ΔΕΝ μπορείτε να έχετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.300
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redgarland, geroksouras, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2022
Με μπέρδεψες .. Στην τελευταία σου πρόταση …Όσο αναφορά τα υπόλοιπα κατάλαβα τι πεχτηκε αν και δεν μπήκες σε λεπτομεριες
05 Μαΐου, 2022
45+?

Π
05 Μαΐου, 2022
Αυτό το τηλέφωνο... Δεν μπορεί να το δώσει κανείς τελικά ε μάγκες;;;;
05 Μαΐου, 2022
Με αλλα λογια τυπε ησουν αγαπουλης απεναντι της
05 Μαΐου, 2022
ρε φίλε.
ρε φίλε....
05 Μαΐου, 2022
Ωραία μας τα λες. Έτσι από περιέργεια και επειδή φαίνεται alternative μωρό με τα tatto, τί μουσική ακούει (μόνο trap μην μου πεις!);
05 Μαΐου, 2022
Ότι καταλάβατε...
Αγαπούλης θέλετε; Αγαπούλης λοιπόν. Αν και αγαπουληδες νόμιζα πως λέμε αυτούς που τα σκανε για να νιώθουν έρωτες, μοναδικότητες και τρυφερές στιγμές. Αυτούς που βάζουν πλάτη και αυτούς που γλείφουν.
Αλλά και πάλι... Ότι πείτε.
06 Μαΐου, 2022
Δεν είναι τα λεφτά. Τέλος πάντων... δεν ξέρω που θέλω να καταλήξω.......οτι να ναι.....κριτικη ..αυτο και εαν ειναι fotum ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
06 Μαΐου, 2022
Τυπε ειχαμε τιποτα παρανομα εξτραδακια?? 150€ και αναρχικια δεν κολλανε, κατι μπερδεψες.
06 Μαΐου, 2022
Οχι τύπε, δεν είχαμε τίποτα παρανομα extraδάκια.
Τα πόσα ευρώ είναι για αναρχικιά παίχτη?
Και από μηνιάτικο, από μισθό? Αναρχικός και μηνιάτικο πάνε μαζί και αν ναι υπάρχει ταβάνι? Για πες μας εσύ που είσαι γατούλης και ξέρεις από αυτα...
review reaction 1 Anna24
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10