Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σύντομη συνάντηση με ένα όμορφο αλλά ultra fake πορνίδιο, κομπλεξικό στην κυριολεξία. Ήταν στις επιλογές μου αλλά με παρέσυρε και το γραφείο της ότι τάχα είναι πολύ καλή στη δουλειά της και ευγενική. Μούφα οι προτροπές τους, το άκρως αντίθετο. Καθαριότητα της ίδιας και του δωματίου της οκ αλλά το ίδιο το δωμάτιο είναι μούφα. Η λεγάμενη μόνο που δεν μου ζήτησε τα λεφτά πριν διαβώ τον χώρο της με ένα προκλητικά αναιδέστστο τρόπο. Με πέρασε επίσης με θρασύ τρόπο από ολόσωμη ακτινογραφία αν είμαι καθαρός και κακώς δεν έκανα εκείνη την στιγμή μεταβολή να φύγω. Φορούσε ένα σέξυ ολόσωμο κορμάκι αλλά το ύφος της ήταν στο στυλ "κοίτα μαλάκα τι γκόμενα θα πηδήξεις τώρα, πολύ σου πέφτω". Τεσπα, πήγα να την φιλήσω μόλις που ακούμπησε τα χείλια της. Πάω να τις χαϊδέψω το ωραίο στήθος της, "πόναγε"!!! Χάδια στο μουνί της; "πόναγε" επίσης!!! Την βάζω για πίπα, ήταν εκνευριστικά άχαρη. Τσαντισμένος και με μια στύση έτοιμη να καταρρεύσει, φορώ το λάστιχο και την πηδώ στην κλασσική στάση με την ίδια να χαζεύει στο υπερπέραν! Αφού τελείωσα μέσα της, έβγαλα την καπότα και τα έριξα στην κοιλιά της πράγμα που την τσάντισε αλλά μόνο έτσι δυστυχώς κατάλαβε πόσο με ξενέρωσε. Συμβουλή 1 για τους επίδοξους γαμιάδες: παιδιά επειδή μπορεί να είμαι υπερβολικός, κλείστε την μόνο για μισάωρο και αν περάσετε καλά συνεχίστε όσο θέλετε μαζί της. Συμβουλή 2 για το γραφείο σας: σοβαρευτείτε, η κοπέλα είναι κινητή δυσφήμιση!
Υπόδειξη στο Γραφείο αλλοδαπών και μετανάστευσης: Απελάστε την! Αυτή δεν είναι ούτε πρόσφυγας ούτε δεν ξέρω εγώ τι άλλο!
Εκ των υστέρων διάβασα τις τελευταίες 2 κριτικές (δεν την βρήκα εύκολα στην αναζήτηση) και συμφωνώ απόλυτα μαζί τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
705
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Mark777, redb και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2022
Τα έχουμε πει. Μιζερομπλαζέ ύφος και μοντελοπόζες ισον φόλα. Η κοπέλα είναι μόνο για ανόητους με λεφτά. Ο εκνευρισμός της δεν ήταν για το πώς είσαι πχ, ήταν για το ότι πηγές μισάωρο. Τα έχουμε πει. Το μισάωρο είναι από τα πιο απαξιωτικά πράγματα που μπορείς να κάνεις σε μια βίζιτα.
J
jormakka
review reaction 1 hornyasfuck, srek7, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
04 Μαΐου, 2022
Xaxaxax υπέροχος
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαΐου, 2022
Άκου λέει ήταν μισάωρο, την υποχρέωσε κανένας; Αυτή ορίζει το πρόγραμμα, τις ώρες και τις χρεώσεις.

ΚΑΜΙΑ δικαιολογία, ας το αφαιρέσει το μισάωρο !!
review reaction 1 review reaction 3 piko, hornyasfuck, roughfucker
05 Μαΐου, 2022
προσωπικα σε πιστευω γιατι εχω βιωσει στο παρελθον κατι αναλογες συμπεριφορες απο ελεεινες πορνες..
αυτη φαινεται ακομα κι απο τις φωτο οτι ειναι ναρκισσος με μπλαζε υφος, γι'αυτο κ δεν εχω παει να τη γαμησω.
αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι, θα ψηνομουν να παω να τη γαμησω σκληρα κ να τη χυσω στη μαπα, να της φυγει το τουπε
review reaction 1 review reaction 2 FIDEL Sk, piko, hornyasfuck
05 Μαΐου, 2022
Σιγα την γκομενα που το παιζει και ιστορια.....
review reaction 1 FIDEL Sk, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5