Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 60551
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η συγκεκριμένη επιλογή έγινε μετά από καιρό λόγω των θετικών κριτικών τουλάχιστον των περισσότερων....θέλω να πω το εξής και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κάνω μήνυση σε όλους αυτούς που έχουν αφήσει θετική κριτική για την συγκεκριμένη κορασίδα....γιατί απλά με.πηραν στον λαιμό τους.
Να ξεκαθαρίσω δεν είμαι ιδιαίτερα επιλεκτικός στο ρόστερ μου συγκαταλέγονται από μοντέλα μέχρι "σαύρες" αλλά όταν πρόκειται να βάλω το χέρι στην τσέπη και να δώσω 120 ευρώ εκεί θα γίνω ποιο αυστηρός.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες της συνεύρεσης γιατί απλά δεν βλέπω τον λόγο.γράφω αυτήν την κριτική απλά και μόνο να την διαβάσει κανας έρμος συναδέλφος και να γλυτώσει τα λεφτά του.....απλά το μόνο που θα πω σαφώς και δεν είναι 33 η κυρία όπως ισχυρίζεται το γραφείο αλλά αυτό είναι το λιγότερο....ότι δεν υπάρχει βυζί και αυτό το ξέρετε....γενικά η εμφάνιση της κυρίας δεν είναι επιπέδου βιζιτας των 120 ευρώ σε καμία των περιπτώσεων μπορείτε να συναντήσετε Αχαρνών με 20 ευρώ ποιο δυνατά κομμάτια από την κυρία....για μένα έπεσε στα μάτια μου το συγκεκριμένο γραφείο πίστευα ότι κρατούσε κάποια στάνταρ όσον αφορά την εμφάνιση των κοριτσιών που συνεργάζεται.
Έτσι λοιπόν κλείνοντας οποίος έχει όρεξη να δώσει 120 ευρώ συν το χοτελ αλλά 30 για να διαπιστώσει αυτά που γράφω και ο ίδιος από κοντά ας το κάνει εγώ προσπάθησα να βοηθήσω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
boeder
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
621
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fatos1924, piko, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2022
φιλαρακι εισαι πολυ αδικος,7 κριτικες εχει το κοριτσι στις 4 απο αυτες οι συμπαικτες αναφερουν οτι ειναι μιλφ κ 40+,προφανως δεν μπηκες στον κοπο να τις διαβασεις
επισης στην κριτικη απλα κανεις τα παραπονα σου ,αλλα δεν δινεις καμια πληροφορια για τη συναντηση.
review reaction 1 Rensten, dorcel, Michael Scott και 3 άλλα μέλη
02 Μαΐου, 2022
@Tomcruise Whatever "Hollywood" Tom says I agree with
review reaction 1 Rensten, TOMCRUISE
03 Μαΐου, 2022
Για τους συναδέλφους η κριτική μου έχει και μια δόση χιούμορ μην τα περνάτε όλα μετροιτης αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι σε καμία των περιπτώσεων δεν αξίζει τα 120 ευρώ...πίστεψε με τις έχω διαβάσει τις κριτικές όλες των παιδιών κάποιοι γράφουν μερικά από αυτά που λέω και εγώ και με βρίσκουν σύμφωνο αλλά το πρόβλημα δεν είναι ότι είναι σαράντα και η Μπελούτσι 50αρα είναι και είναι μουναρα απλά η συγκεκριμένη για να δώσεις πάνω από 50 ευρώ να πας απλά δεν αξίζει.ναι όντως δεν έγραψα λεπτομέρειες για την συνάντηση γιατί το θεώρησα περιττό οκ καλή πίπα συμμετοχή το παλεύει όλα αυτά τα γνωστά που έχουν πει και οι συνάδελφοι αλλά όσο και καλή πίπα να κάνει δεν ρε παιδιά....οπότε τι νόημα έχει να πω για των αγώνα αν ήταν καλός εγώ εκείνη την στιγμή έκλαιγα που έδωσα 150 ευρώ για κάτι που θα μπορούσα να το βρω και με 50
review reaction 1 BUT-TMAN, hornyasfuck, TOMCRUISE
03 Μαΐου, 2022
αυτα ειναι σωστα συμπαικτη,
η αληθεια ειναι πως οταν εμφανισιακα μια κοπελα δεν μας κανει καθολου,το καλυτερο ειναι να μην προχωραμε στην πραγματοποιηση του ραντεβου,διοτι δεν θα περασουμε καλα,
επισης δυσκολα θα το κρυψουμε απο την κοπελα,θα το καταλαβει αμεσως οτι εχουμε φαει ηττα απο την εμφανισης της κ κατα συνεπεια δεν θα εχει ουτε αυτη καλη αποδοση.
η ακυρωση ειναι μονοδρομος σε αυτες τις περιπτωσεις,δυστυχως ομως συχνα δεν μας αφηνει το κατω κεφαλι να κανουμε το σωστο.
review reaction 1 hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2022
Πως πανε οι μυνησεις αχαχαχαχαχαχααχ
J
Johnykk
review reaction 3 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5