Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 3 10
Call-Girls 18965
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το 2018 ο @AmoKomA έγραψε για την μπαλότσα του. Ομοίως ο @ισοβιτης το 2019. Το 2022 είναι η χρονιά του Σκύλου.

Μπαλότσες υπάρχουν πολλές, σε διάφορες διατάξεις, μεγέθη και τύπους. Οι μπαλότσες είναι αναγκαίες στις λιμενικές εγκαταστάσεις και στα πλευρά των πλεούμενων. Το καουτσούκ στην υπηρεσία του τσιμέντου και της λαμαρίνας.

Μπήκε στο δωμάτιο.
Λάστιχα μαύρα, δεμένα με χοντρή οξειδωμένη καδένα.
Αυτοσχέδια καραβίσια μπαλότσα στο κρηπίδωμα.

«Αμάν! Μαλάκα στο έχω πει! Μην πίνεις και ποτέ- μα ποτέ- συνάντηση της τελευταίας στιγμής», βόγκηξα.

«Να την διώξω; Στριμώχτηκα! Να μείνω με την καύλα μεσοβδόμαδα; Άσε να της τα δώσω στο στόμα να ξαλαφρώσει η μανία μου» - φωνή κόπρου η φωνή μου.

Ντύσιμο οικιακής βοηθού σε κυριακάτικη έξοδο, άρωμα τραχύ, μάτι γυαλί, φωνή δεκαετίας ‘90 σε ζόρικο κωλάδικο, χείλη πάπια και σώμα τρομπαρισμένο απ´ το αλκοόλ. Κοιλιές και χαλαρότητα.

Δυσανασχέτησα αλλά πλέον ήταν αργά και η τσέπη ελαφρύτερη. Στριμώχτηκε δίπλα μου με τα ρούχα και ρουφώντας το ποτό της, έβαλε το χέρι της κάτω από το μπουρνούζι μου και άρχισε να μου τον παίζει. Παράλληλα, χαχάνιζε τόσο δυνατά που το σύμπαν επιτάχυνε τη διαστολή του.

Κάπνιζε, έπινε, μίλαγε και μου τον έπαιζε. Αν ήμουν 80 χρόνων σε γηροκομείο θα μου άρεσε. Γδύθηκε και όλα έγιναν χειρότερα. Απορώ με τις προηγούμενες κριτικές που επικεντρώνονται στην συμπεριφορά και όχι στην εμφάνιση.

Ζορίστηκα, τελείωσα και επιθεώρησα τα πλευρά. Τα ελάσματα μούγκρισαν πάνω στα λάστιχα. Η πόρτα έκλεισε. Η λίγδα της νοτιάς έμεινε.

Ο σκύλος του Francisco στην «Έπαυλη του Κουφού» δεν είναι αίνιγμα. Πάνω στον τοίχο, υποταγμένος στις διαστάσεις, κοιτώντας ψηλά, χαμένος, υπομένει την μοίρα των ζώντων.
Καμία βοήθεια δεν θα έρθει,
Περαστικά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.448
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΨΑΓΜΕΝΟΣ, Papous3657, Constantinos27 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2022
Φαίνεται πως πηγαίνατε γυρεύοντας....
Έρωτας
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, hornyasfuck, koutavoulias και 1 ακόμα μέλος
01 Μαΐου, 2022
Άψογη κριτική από έναν πολύ καλό φίλο και συναγωνιστή...
Εύγε Σκυλαρε...
Πένα από έναν από τους πιο Εκλεκτούς...
Καπέλο
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck, olddog και 1 ακόμα μέλος
01 Μαΐου, 2022
Εγώ νομίζω ότι θα έπρεπε να είσαι πιο ζεστός μαζί της στο σεξ..για να πίνει σημαίνει ότι έχει ψυχολογικά προβλήματα μιας και αρκετοί πελάτες είναι σεξουαλικά επιθετικοί και όχι ζεστοί
01 Μαΐου, 2022
Κλίνω το γόνυ ευλαβικά στον σύντροφο για την κριτική, και συμπάσχω για την φόλα.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 hornyasfuck, koutavoulias, olddog και 1 ακόμα μέλος
02 Μαΐου, 2022
εδωσες πονο !!!
review reaction 1 hornyasfuck, olddog
02 Μαΐου, 2022
Αφού ξαναδιάβασα όλες τις κριτικές και είδα ξανά τις φωτογραφίες της "κοπέλας" κατέληξα στο συμπέρασμα ότι ήταν μεθυσμένη όταν την φωτογράφιζαν...!Κρίμα,τόσο για αυτήν όσο και για τους κυρίους που θα ζητήσουν τις υπηρεσίες της...
review reaction 1 review reaction 3 olddog, hornyasfuck
02 Μαΐου, 2022
Απότι κατάλαβα και διάβασα , η κυρία είναι μεγάλη νταμιτζάνα ,έχω την εντύπωση πως θα είναι εξαιρετική επιλογή για κανα πάρτυ με ούζα Χαχαχα!Χαχαχα!.
review reaction 1 hornyasfuck
02 Μαΐου, 2022
Εἰλικρινῶς λυποῦμαι γιά τὴ φόλα... Κατά τ'ἄλλα γέλασα πολύ μὲ τήν ὑποδόρεια εἰρωνεία
review reaction 1 olddog
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8