Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με το Μελισσακι στο γνωστό σημείο μετά από εύκολη συννενόηση .

Με υποδέχτηκε με ένα διάφανο τυπου ρομπα κ απο μεσα κάτι σεξυ εσώρουχα. Πολύ προσεγμένη η εμφάνιση της και η εικόνα της, οπως πρέπει δηλαδή για εσκορτ.
Η εμφάνιση της εμένα προσωπικά μου άρεσε, είναι το στυλ κορμιού που προτιμώ. Κοντή, λεπτουλα, Μπάρμπι με την έννοια ότι έχει πειράξει πολλά πράγματα πάνω της,(χείλη, βυζια καλη δουλεια οχι αντιαισθητικα, μαλλί μαυρο εξτενσιον μέχρι το κωλο), καθαρή. Είναι από τις γκόμενες τις "πλαστικές"/ξεκωλα που θα δεις εξω ή ινσταγκραμ και ειτε κρυφά είτε φανερά θέλεις να τις σκίσεις αν σου δοθεί η ευκαιρία.

Αφού ανταλλάξαμε 2 κουβεντες, δεν ξέρει τοσο καλά αγγλικά αλλά οκ, μπήκα για ντουζακι. Βγαινω και σιγά σιγά ξεκινάω το παιχνίδι.
Παω ξαπλωνω δίπλα της αρχίζουμε το χαμουρεμα, έδινε φιλάκια, αρχίζω ξετυλίγω το δώρο όπου αποκαλύπτω τις βυζαρες της,πλαστικες μεν αλλά καλη δουλειά, γεμίζει το χέρι και η ρώγα καβλωνει. Η πίπα της δεν ήταν κάτι αξιοσημείωτο αλλά το προσπαθούσε, βοηθάνε και τα χείλη στο βεντουζωμα. Dt δεν μπόρεσε. Μετά την ανέλαβα εγώ όπου έδειχνε ότι το απολαμβάνει με κραυγουλες,χαιδεματα, να μ βάζει τα χέρια στα βυζιά της κτλ. Σκουφάκι ,λίγο τζελ κ ξεκιναμε με αυτήν από κάτω όπου η εικόνα που έχεις είναι καλή. Τα πόδια τα πάει όπου θέλεις, εγώ ήθελα να πέφτω κ να ρουφαω τις βυζαρες της κ το αποκορύφωμα ήταν όταν παίρνω το χέρι και το πάω από βυζί, λαιμό. Κ εκεί που δίνω πόνο έρχεται μου το πιάνει κ μου δείχνει ότι θέλει να την σφίξω κ εκεί η καβλα χτύπησε ταβανι. Κάποια στιγμή την γύρισα στα 4 γτ ηθελα να την παρω κ έτσι, όχι τέλειο στήσιμο αλλά το κωλαρακι της φώναζε να το σφαλιαρισω, όπου και τα δεχτηκε, και στο παρά πέντε τελειωσα στο σώμα της.
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι όταν τελείωσα έκανε ένα μορφασμό αηδιας προς τα παιδιά μου, δεν της αρέσει να την χύνουν μάλλον.

Υ.Γ Για τα λεφτά ποτέ δεν εκανε νύξη.
Υ.Γ1 Σκαλωσε άσχημα με το άρωμα μου, όπου παίζει να με σνιφαρε 3-4 φορές. Αφού κ πριν φύγω ήρθε με αγκάλιασε, με φίλησε κ πήρε μια αποχαιρετιστήρια τζούρα.
Υ.Γ2 μπορεί να παίξει σε gfe αλλά νομίζω προτιμάει το πορνοσταρικο γαμησι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Michael Scott
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
26.540
Πόντοι:
8.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, anon., TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2022
Δεν μας είπες όμως συναγωνιστή
Που τα άφησες στις ΒΥΖΑΡΕΣ;
Α και...Τι άρωμα είναι αυτό;
07 Μαΐου, 2022
@gortsia για τις βυζαρες στοχευα ,τα περισσότερα όμως έφυγαν προς στομαχακι.

Ελα μου ντε κ γω δε ξέρω τι φαση με αυτό το άρωμα, αλλά εχω ακούσει από πάρα πολλές κοπέλες καλά λόγια. Paco Rabanne
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2