Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ήρα την είδα κοντά όταν άρχισε και όλο σκέφτομαι να την ξαναδώ. Είναι ψηλή, 1,75 - 1,77, 36-38 χρονών, με παραπάνω από καλό σώμα για την ηλικία της και ωραίο πρόσωπο. Μακριά καλλίγραμμα πόδια, στήθος δυάρι, στητό, αθλητικό κώλο, σφιχτό δέρμα. Φαίνεται 5-6 χρόνια νεότερη και μόνο αυτό που εκπέμπει με έκανε να την θεωρήσω μεγαλύτερη. Ντύσιμο κυριλέ αλλά με απλές γραμμές, με μαύρο φόρεμα, όχι ιδιαίτερα κοντό και τακούνια. Είναι έξυπνη και κοινωνική. Η Ήρα δεν μοιάζει με εκδιδόμενη. Περισσότερο μοιάζει με κορίτσι που μεγάλωσε με ανέσεις στα βόρεια προάστια. Η πρώτη εντύπωση είναι ότι έχει τουπέ, αλλά μάλλον παίζει αυτό τον ρόλο από παλιά και τον ξέρει. Στην πραγματικότητα είναι υποτακτικής ψυχολογίας.
Φιλά με γλώσσα. Τσιμπούκι αργό με βλέμμα σε σένα. Δείχνει προτίμηση στον πουτσοκέφαλο αλλά κάνει και βαθιά μπουκώματα. Μουνί όχι εντελώς ξυρισμένο, πεντακάθαρο. Το γλειφομούνι της αρέσει πολύ ή έτσι δείχνει. Καλή θέση στα 4 για βαθειά ψωλοχτυπήματα στη μήτρα της. Από μπροστά παίρνει επίσης καλές θέσεις και δεν σε κόβει. Γαμάς όπως θέλεις. Εκφραστικό πρόσωπο πάνω στο σεξ. Διακριτικά βογγητά. Τελείωσα μέσα της. Ευχάριστη στην συζήτηση αλλά για τον εαυτό της μιλάει δύσκολα. Το μόνο που είπε είναι ότι πάντα της άρεσε το όνομα Ήρα. Την ρώτησα αν είναι ζηλιάρα και νοικοκυρά, χαρακτηρισμοί που αρνήθηκε με αποτροπιασμό. Πλυθήκαμε και άρχισε η ρεβάνς. Της είπα ότι θέλω anal. Την δελέασα με γλείψιμο, μούσκεψε και ανασηκώθηκε μόνη της για να πάρω κώλο σε αυτή τη θέση. Μπαίνοντας πήρε μια μυστήρια έκφραση που με καύλωσε φουλ. Έτσι ήρθε πάλι το τέλος. Φεύγοντας είπε ότι της αρέσει περισσότερο το anal. Εγώ νομίζω ότι της αρέσουν τα λεφτά περισσότερο.
Στην επικοινωνία παίρνει 10 (Ελληνίδα). Στα υπόλοιπα 8. Ημερομηνία που την είδα κατά προσέγγιση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CaptainK
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9.396
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Ωρίων, Elganador, Aragorn135 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού