Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προσπαθουσα καιρο να συναντησω την εν λογω κυρια. Anyway. Με το που ανοιγει η πορτα βλεπω ενα κοντο μουνακι με ωραιο σωμα (μου ειπε ειναι 27), ειδικα εστιασα στο κωλομερι της και ηθελα να της χυμηξω απο την ωρα που μπηκα. Απο προσωπο εχει ωραια ματια και ωραια μαλλια και μου θυμισε μια παλια συμμαθητρια μου που ηταν σπασικλακι του 20 αλλα ωραιο μουνι. Στα του αγωνα δινει γλωσσοφιλα με παθος κανει πιπα με παθος γλυφει και μπαλες αλλα δεν κανει DT. Βυζακι μετριο με πεταχτες ρωγες εμενα τετοιου ειδους στηθη δεν μου αρεσουν αλλα ηταν οκ. Γλυψιμο μετα το ευχαριστηθηκε αλλα το πιο καλο ηταν οτι στηνοτανε καλα και τον ετρωγε χωρις μα και μου. Επισης καθως την γαμουσα ετριβε το μουνι της και το επαιζε σαν να ηθελε να κανει squirting. Καλη εμπειρια μου βγηκε τελικα. Θα κατσει νομιζω αλλη μια εβδομαδα οποτε ξεμουνιαστε την.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, doc_lin, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2022
Ε όχι και να την ξεμουνιάσουμε, άλλο που δεν θέλει!! Αρκετά χρήματα έβγαλε εδώ που εμείς ούτε θα τα δούμε ποτέ, αν θέλει παραπάνω και αν έχει τα κότσια ας συνεχίσει στην πατρίδα της... Τα λεφτά πρέπει να κυκλοφορούν και σε άλλες εφόσον βέβαια το αξίζουν...
review reaction 1 hornyasfuck
25 Απριλίου, 2022
Καλα εσυ τυπε μην την γαμησεις. ΛΟΛ.
review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2