Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 11 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 42082
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εφτασα με καθυστερηση 20 λεπτων (ευχαριστω την κοπελα κι το γραφειο για την κατανοηση) κι μπηκαμε μαζι με την κοπελα στο δωματιο.

Να ξεκινησουμε απο τα αρνητικα που ειναι λιγα κι να φευγουν.
Λοιπον, ζητησε τα λεφτα μπροστα (μπορει να φταει που αργησα κι εκανα λαθος εντυπωση) κι η πιπα ηταν αρκετα αποστηρωμενη κι ανιαρη, εδωσε λιγο πονο αφου εβαλε προφυλακτικο ( εκανα μπανιο οσο εκεινη περιμενε κι με σκουπισε κι με μαντηλακι σαν να ημουν μωρο οποτε δεν ειναι θεμα προσωπικης μου υγιεινης) κι τελος το στηθος ειναι σιλικονη κι πολυ σκληρο αλλα σε γενικεσ γραμμες καλο.

Παμε στο ζουμι τωρα!
Η κοπελα εχει το σωμα που ολοι φανταζομαστε οταν ακουμε την λεξη Λατινα. Καμπυλεσ, χειλαρες, ισπανικα απαλο δερμα κι προσεγμενη χωρις υπερβολες κι μια κωλαρα που θες να δαγκωσεις, χαστουκισεις η να χωσεις τα μουτρα σου μεσα κι να κανεις βρουμβρουμ (motorboating), να σου κανει τουερκ μεχρι κι να σε κλασει βρε αδερφε που λεει ο λογος. Εγω προσωπικα οταν μου στηθηκε στα 4 εκανα το σταυρο μου! Αφου μου εκανε κατι κολπα με αεροπλανικα τελειωσα κι μετα χαλαρωσαμε κι μιλησαμε λιγο ισπανικα λιγο αγγλικα. Επικοινωνια ηταν μετρια.

Το χαιλαιτ ηταν οτι ενω δεν ειχα σκοπο κι δευτερο γυρο πριν παει για ντους της ζηταω να σηκωθει στο κρεββατι οσο εγω ημουν ξαπλωμενος κι να μου κουνησει την κωλαρα της, το οποιο εκανε με χαρα κι με μαεστρια με αποτελεσμα να γινω πετρα. Το βλεπει, κανει ενα πονηρο σεξυ χαμογελο τυπου "αααααι" κι με αρχιζει σε ενα ωραιο κλαρινο. Περασμα ναυλον κι μεσα με αθτην να κουνιεται απο πανω, ε δεν αντεξα αλλο, λυγιασα κι λεω δε γαμιεται, ντου για πρωκτικο. Επρεπε να μπω δε θα μπορουσα να εχω φυγει απο εκει διαφορετικα. Στηνεται στα 4, βαζει λιγο δακτυλο για σοου, λιπαντικο κι με βαζει σιγα σιγα μεσα της. Μολις συνηθισε ανεβασα στροφες κι ηρθε το τελος μεσα της. Ντους, Ντυσιμο, φιλακι κι χαιρετουρα, Αυτααααα!

Τι κωλαρα ηταν αυτη ρε φιλε?!

Καλες γιορτες παιδια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
141
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ntaffy2, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού