Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λάουρα...

Εμφάνιση:
Πρόσωπο (6/10) συμπαθητικό αλλά ιδιαίτερο (σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει). Σώμα (6/10) νεανικό, πρέπει να είναι πράγματι περί τα 25, απαλή επιδερμίδα, ρόγα που ανταποκρίνεται στο πιπίλισμα, στήθος σε καμία περίπτωση δεν είναι τριάρι (1,5), όμως κώλος και πόδια δεν είναι αυτά που θα προσέχατε έξω σε μία καλοκαιρινή παραλία γεμάτη με 25χρονες. Όταν βέβαια στήνεται και τουρλώνει κωλαράκι, επειδή είναι petite, δεν καταλαβαίνεις τίποτε (οπότε συγχαρητήρια στο φωτογράφο για τις πόζες).

Συμπεριφορά:
Γενικά (10/10) δεν είπε όχι σε τίποτε. Επικοινωνία (10/10) μια χαρά μπορούσες να πεις δύο κουβέντες. Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή (7/10) είχε, αλλά έβγαζε κάτι ψεύτικες κραυγές, που δεν υπήρχε λόγος... Σχέση αξίας/κόστους: 6/10.

Συνοπτικά:
Εισήλθε η νεαρά κορασίδα στο δωμάτιο, ελαφρώς μαγκωμένη. Δύο κουβέντες για να σπάει ο πάγος, της δείχνω που είναι τα χρήματα (σε φακελάκι, ώστε να είναι χαλαρή...) και μπαίνει για μπάνιο. Μετά από 3-4 λεπτά εξέρχεται. Πήγε να τον πάρει κατευθείαν στο στόμα της, δεν την άφησα, ήθελα να πιπιλήσω τα νεανικά της φυσικά βαζάκια. Ωραία στην αίσθηση, εκεί χάθηκα κανά 5λεπτο είναι η αλήθεια, μικρά αλλά καβλιάρικα. Κατόπιν τον πήρε στο στόμα, υγρή ωραία πίπα, όχι βαθιά (δήθεν τον έχω χοντρό... βέβαια δεν χώραγε για να είμαι ειλικρινής και σε αυτό το μικρό στοματάκι), γλύψιμο όρχεων, εκεί ομοίως άραξα κανά 10λεπτο. Πέρασμα ελαστικού, δεν έβαλε αλοιφή, με καβάλησε για λίγο (κυρίως ήθελα να πιπιλίσω ξανά τα ωραία αυτά βυζάκια, καρφώνοντας την) και μετά την γύρισα στα γόνατα, ώστε καρφώνοντας να γραπώνω με το ένα χέρι την κωλάρα της και με το άλλο χέρι το στήθος της. Πρώτος γύρος έληξε, μετά από υψηλές στροφές μέσα (στο ελαστικό) της. Μπανάκι και από τους δύο, δύο μαλακίες για 5 λεπτά και επανάληψη (διότι επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως)!

Εξαιρώντας τους αναστεναγμούς, που δεν ήταν πιστευτοί, πέρασα συμπαθητικά με τη Λάουρα. Δεν θα συναντούσα την κοπέλα ξανά, διότι θέλω να βλέπω ξεχωριστό κορίτσι κάθε φορά.

Χρόνια πολλά, καλή Ανάσταση σε όλους!

Υ.Γ. Πρώτη μου κριτική, δεν μου επέτρεπε να βάλω πάνω από 7.

Λάρουρα... σε ευχαριστώ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
155
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kostakis27, Bartender 74 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2022
Ωραία κριτική, συνοπτική και κατατοπιστικη!!!
Συνέχισε έτσι!!!
review reaction 1 hornyasfuck
22 Απριλίου, 2022
Μαθητεύοντας δίπλα στους μεγάλους λογογράφους του bou, προσδοκώ σε καλύτερες ημέρες!
review reaction 1 kwstasxat
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2