Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολύ απλά και περιεκτικά, για να μη χαλάσω το κείμενο, θα αναφέρω ότι η επιλογή του συγκεκριμένου συνεργαζόμενου ξενοδοχείου, για το επίπεδο του γραφείου, είναι τουλάχιστον ατυχής!
Πας να συναντήσεις αυτή την φρεγάτα απέναντι από μπουρδέλα του Μεταξιού, σε μια περιοχή με χρήστες και διάσπαρτη τη μυρωδιά της καλτίλας.
Παράθυρα με πετσέτες αντί για κουρτίνες και περιβάλλον καταυλισμού. Η κατάσταση εντελώς ντεκαβλέ για τέτοιο επίπεδο συνοδών.
Το δε δωμάτιο……… Τουλάχιστον καθαρό..

Ήμουν που ήμουν ρετάλι από κούραση.. έπεσα στο παρακμιακό σκηνικό και ένιωσα ότι χάνω το ματς από τα αποδυτήρια.
Μόλις είδα τον τσολιά, αναθάρρησα και έβαλα στην άκρη τις αρνητικές παρενέργειες.
….όσο μπορούσα…….
Εκείνη με τη γλώσσα του σώματος και το χαμόγελο στα χείλη με προέτρεπε για το τι θα ακολουθούσε.

Μεσιέδες μου, εδώ έχουμε έναν τσολιά, Εύελπις των Ανακτόρων. Αν και μου έριχνε ένα κεφάλι (1,78 η αφεντιά μου) μόνο άχαρη δεν τη λες.
Άλλη με τέτοιο ύψος θα θύμιζε Κλάραμπελ..
Η Έμιλυ και χάρη έχει και θηλυκότητα. Κι ας βλέπει τον κόσμο από ψηλά.

Όμορφο κορμί, στήθος μαγικά φτιαγμένο (!), μέση δαχτυλίδι, άκρα πιανίστριας και ποδάρες ατελείωτες!
Στο πωπουδάκι λίγο υστερεί αλλά στην κατάλληλη γωνία (4) δίνει ρέστα.

Είχαμε ένα session multi σε φόντο gfe με πινελιές pse.

Μαστόρισσα στο πνευστό, αρκετά υγρό και βασανιστικό με ποικιλία κινήσεων και έντασης.

Απόλαυσε την περιποίησή μου χωρίς υπερβολές και θεατρινιλίκια, με υπέροχες συσπάσεις προσώπου που φανέρωναν απόλαυση και ηδονή.
Το ζούσε σε πολύ μεγάλο βαθμό και παρά το ατέλειωτο κορμί της, κουμπώσαμε αρμονικά σε όλο το φάσμα εντάσεων και ελέγχου.

Πέρασα πολύ όμορφα και το παράδοξο είναι ότι πήγα φουλ κουρασμένος από πολλά θέματα και ενώ φανταζόμουν το απόλυτο βατερλό λόγω περιβάλλοντος, η Έμιλυ επέδρασε τόσο καθοριστικά που δε μου άφησε κανένα περιθώριο ξενερώματος στην ώρα μας.

Όλα κύλησαν γλυκά, όμορφα και φυσιολογικά σα να είχαμε ξαναβρεθεί.
Μεγάλη επιτυχία σε αντίξοες συνθήκες.

Συμπερασματικά, για την επιτυχία της συνάντησης την καθιστώ 100% υπεύθυνη, σε βαθμό δυσκολίας υψηλό.
Αν και δεν είμαι φαν του σωματότυπου αυτού, η γυναικάρα τούτη μου άρεσε πολύ και είναι και θετικός χαρακτήρας.
Έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος και της αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Μπαίνοντας σε εβδομάδα κατάνυξης και αυτοκριτικής, απέχοντας από τις γήινες απολαύσεις, σε μια προσπάθεια ελέγχου των παθών μου, όπως κάθε Πάσχα, να ευχηθώ σε όλους υγεία, αγάπη και αλληλεγγύη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.262
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, THV και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2022
Όλα τα λεφτά η τελευταία παράγραφος...το να ασχολείται κάποιος με το αγαπημένο μας άθλημα όπως και το να τρώει κρέατα την Μεγάλη Εβδομάδα η να βωμολοχει σε γήπεδα δεν τον κάνει άνθρωπο αλλά μια μορφή ζωής που πόρρω απέχει από το να ονομάζεται έτσι.
Η Μεγάλη Εβδομάδα είναι καιρός προσωρινής απόσυρσης από αυτα...παλιότερα ακόμα και στα μαγειρεία δεν υπήρχε κρέας τις μέρες αυτές.Τωρα η ελευθερία μετατράπηκε σε ασυδοσία με τις συνέπειες που ζούμε εδώ και χρόνια.
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck, Thundercat και 3 άλλα μέλη
17 Απριλίου, 2022
Αγαπητέ πολύ ωραία η κριτική.

Για το ξενοδοχείο αναφέρεσε στο καινούργιο κοντά στη Δεληγιώργη;

Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2