Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήρθε με 10 λεπτά καθυστέρηση και έφυγε 5-10 λεπτά αργότερα . Πολύ όμορφη κοπέλα με ωραία χαρακτηριστικά ευγενική με αρκετά καλά αγγλικά , πολύ καθαρή και αρκετά έξυπνη θα έλεγα κάτι που προσωπικά με γοητεύει . Σώμα ωραίο με καλό στήθος και κωλο για πιάσιμο ( δεν τον χαστούκισα γιατί δεν με τρελαίνει ). Ξεκινάμε και δίνει αισθησιακά φιλία σε όλο το σώμα κάτι που με εξιτάρει αρκετά αλλά δεν το ζήτω μόνο αν το κάνει από μόνη της η κοπέλα , κάτι το οποίο έκανε και κατάλαβε ότι μου αρέσει . Φιλία πήρα 2-3 με γλώσσα τα αλλά χωρίς ( πιστεύω λόγο του ότι καπνίζω και αυτή όχι που εγώ το θεωρώ πολυ λογικο το αποτέλεσμα , μου έχει γίνει και σε σχέση ). Πίπα πολυ καλή χωρίς χέρι , από μπάλες δεν πέρασα . Συνεχίσαμε με foot job που το κάνει πολύ καλά . Στο σεξ αρκετά στενή και για αυτό έβαλε πολύ λιπαντικό κάτι που στην αρχή δεν με ενόχλησε γιατί είναι αρκετά στενή αλλά μετά που ανέβασα στροφές ψηλό σκέφτηκα οτι ενοχλεί αυτό . Και στο cowgirl επειδή πονούσε δεν το έβαζε όλο μέσα κάτι που με πόνεσε ; Αυτά τα δυο ήταν τα αρνητικά , τιμάει τα λεφτά και δεν το κάνει σαν αγγαρεία , συστήνεται για gde και όχι pse . Ένας γενικός σχολιασμός πέρασα καλά και τα θετικά προσωπικά ξεπερνούν τα 2 αυτά αρνητικά και για αυτό ίσως την ξανά δω αν και το θεωρώ λίγο πιο πιθανό από το ίσως ( στην ερώτηση θα απαντούσα ναι , ούτε σίγουρα ούτε ίσος , ένα απλό ναι )

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
887
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού