Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280913
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Άννα λοιπόν κι εγώ το νέο πουλέν του φόρουμ, το κλισέ της ξαναμμένης φοιτήτριας της διπλανής πόρτας, έτσι για να θυμηθούμε κάτι από τα φοιτητικά μας χρόνια. Ξεχάστε το πρόσωπο που βλέπετε στις φώτο, από κοντά πολύ καλύτερο και με ένα συνεχές χαμόγελο. Σώμα αδύνατο με κώλο που στα τέσσερα αφρατεύει και γίνεται κωλάρα που ευχαριστιέσαι να πιάνεις και να χουφτώνεις. Βυζιά με πίρσινγκ και στις δύο ρώγες(διαπίστωσα ότι δεν είμαι φαν, θέλω να θηλάζω ρώγα και όχι να νιώθω μέταλλο μέσα στο στόμα μου). Δέρμα απαλό, ολόλευκο που κάνει ωραία αντίθεση με τα μαύρα μακριά μαλλιά της. Τα τατουάζ πολλά σε όλο της το κορμί, ακόμα θυμάμαι στον γοφό της τα μάτια του γάτου να με κοιτάνε όλο ζήλια καθώς γάμαγα το μωρό στα πλάγια.

Άριστη επικοινωνία ,ωραίο τυπάκι το κατέχει το μπλα μπλα, γλωσσόφιλα πολλά σπάει ο πάγος αμέσως. Στον αγώνα τα δίνει όλα χωρίς να σου αρνηθεί κάτι . Πίπα καλή, υγρή με deerthroat και πολύ καλό γλείψιμο στα αρχίδια(να είστε καθαροί, θα εκτιμηθεί) και τελείωμα βαθιά στο στοματάκι της ,τα κατάπιε όλα σαν καλό και υπάκουο κορίτσι, σταγόνα δεν άφησε να πάει χαμένη. Ήθελα να ανταποδώσω με γλειφομούνι δυνατό και με ακόμα δυνατότερο facesitting της Άννας πάνω στην μούρη μου. Σεξ σε όλες τις κλασικές στάσεις και δεύτερο τελείωμα μέσα στο ξυρισμένο της μουνί. Πήγαμε και για τρίτο γύρο μιας και είχαμε ακόμα ένα εικοσάλεπτο , έπεσε πολύ γαμήσι στα τέσσερα τα έπαιξα, τι κι αν είχα θέα την κωλάρα της , τι κι αν η Άννα το προσπάθησε με πίπα, γλείψιμο από κάτω και μαλακία , ο πούτσος δεν έλεγε να χύσει με τίποτα για τρίτη φορά, και έτσι το αφήσαμε. Μπανάκι , φιλάκια ,χαιρετούρες και εις το επανιδείν.

Κλείνοντας, δεν λέω ακριβό μωρό η Άννα ακριβά πλέον όλα γύρω μας, αλλά τουλάχιστον θα γαμήσεις μια όμορφη 25χρόνη ελληνίδα φοιτήτρια που είναι ταυτόχρονα και τίμια στον αγώνα.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.954
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, eridon1877, f21 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2022
Πόσο χρονών είσαι ρε τύπε και γιατί μας κομπλάρεις έτσι με τρεις γύρους μέσα σε μία ώρα;;; Γερο-μύστης Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 redgarland, erethis72, TOMCRUISE
26 Απριλίου, 2022
Πες τα ρε eridon1877! Μας έσκισε ο φίλος!!
review reaction 1 eridon1877, redgarland
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2