Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κάποιος θα το δει κ θα πει, αα η κοπέλα δεν κανει για αυτη την δουλειά και θα περασει στην επόμενη κοπελα.
Η Ξενια απο την πρώτη στιγμή μ εδωσε την αίσθηση για μια κοπελα πολυ ντροπαλή ,που διαφοροι λογοι την οδήγησαν σε αυτό το μονοπάτι κ ότι δεν μπορεί να το διαχειριστεί κ την έβλεπες μερικες φορες να "χανετε". Αλκοολ και τα λοιπα δν υπηρχαν παντως μεσα στο δωματιο για τους πιο πονηρεμενους.
Απο εμφάνιση το κορίτσι ειναι πετιτ κ skinny με ωραιο κωλαρακι, το μαλλι καστανοξανθο, φυσικοτατη κ καθαρη. Ειναι μικρη οποτε κ αματουρι κ δν ειναι για αγριαδες.
Απο σεξ δεν το χει ειναι η αλήθεια ακολουθαει ομως κ βγαζει λιγο ναζι, πιπα ετσι κ ετσι,δεχτηκε πάντως mf. Την εστησα στα 4 οπου ειχε ωραια αισθηση κ έδειχνε να της αρεσει μέχρι π τελειωσα. Ντροπαλά φιλια επισης.
Ντουζακι,ειχε μεινει λιγοτερο απο 10' και μ ρωτησε αν θελω κ αλλο κ της κανω να χαλαρωσει οπου κ κατσαμε κ χαζολογησαμε. Μου εβγαλε μια αθωότητα εκει.
Στα highlights της βραδιάς ειναι οτι της εχουν δωσει δωματιαρα οπου εχει μεγάλο καθρέφτη-ντουλαπα διπλα στο κρεβάτι κ εχεις να χαζευεις.
Δεν θα την προτεινα ειναι η αλήθεια, δεν θα σ δωσει ουτε gfe ουτε pse,για μενα ομως ηταν οκ λογω καθρέφτη,σωματοτυπου κ γτ μ θυμιζε μια συνάδελφο π θελω να σκισω. Περα απο το βασικο ζητούμενο,καθε φορα προσπαθω λιγο να "ψυχολογησω" την καθε κοπελα κ για την Ξενια θα ευχηθω με το καλο να μπορέσει να γυρίσει στην πατρίδα της κ να μην χρειαστεί ξανα να δουλέψει σε αυτό το χώρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Michael Scott
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
26.540
Πόντοι:
8.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, anon., Poetjokey και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2022
Να σου πω, προτιμω τις amature και τιμιες στις υπηρεσιες κορασιδες, παρα τις πονηρεμενες που πανε να κλεψουν χρονο και να σε κανουν να τελειωσεις γρηγορα. Ενδεχομενως αν εχω χρονο να προσπαθησω να την συναντησω.
Ωραια η κριτικη σου φιλε, οπως παντα.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Thundercat και 1 ακόμα μέλος
07 Απριλίου, 2022
Το έχω δεί το έργο...
Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

Πάμε για άλλα...

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Thundercat και 1 ακόμα μέλος
07 Απριλίου, 2022
Το τι σας στέλνουμε από Αθήνα δεν λέγεται....απορώ πως μας μιλάτε ακλομη!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, monstercock greece, TOMCRUISE και 3 άλλα μέλη
07 Απριλίου, 2022
Να κλεψει η αλήθεια ειναι οτι δν μπορει. Δν ξερει να το κανει.
Δν εφυγα θυμωμένος ή οτιδήποτε, ελπίζω να μην φαίνεται ετσι στην κριτική. Πιο πολυ προβληματισμενος σχετικα με την κοπέλα. Η αλήθεια ειναι μαλλον της επεσε πολυ, ειναι δυσκολος χωρος κ θελει γερο στομάχι. Μακάρι να βρει τα πατηματα της όταν γυρίσει με το καλο στην πατρίδα της.
review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
08 Απριλίου, 2022
@Roland Deschain
Δεν μπορώ να εκφράσω άποψη για τους υπόλοιπους... προσωπικά όμως ανάλογη εμπειρία με κοπέλα του χώρου και δε μάλιστα του ιδίου γραφείου έχω ζήσει και εγώ.
Κρητική υπάρχει στο profile μου.

Δεν είναι ότι εσκεμμένα δεν βγαίνει... απλά λάθος κοπέλα σε λάθος χρόνο και λάθος χώρο...

Nevermind...shit happens...
review reaction 1 hornyasfuck, Roland Deschain
08 Απριλίου, 2022
@Leviathan
Καταλαβα για ποια κοπελα λες και για ποια κριτική μιλας.
Αυτο ακριβώς που εζησες,εζησα και γω φιλε μ.
review reaction 1 Leviathan
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6