Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αυτα τα βυζια δε χανονται με τιποτα, την περιμενα πώς και πώς και την εκλεισα ΑΜΕΣΑ....

Στην πορτα μου με συνοπτικες διασικασιες....

Θα ξεκινησω με τα αρνητικα.

- Ντυσιμο λες κ παει για βρωμικο Μαβιλη...Πυτζαμε ρουχα, τζιν loose, αθλητικο παπουτσι κι ασπρη καλτσα..Μονο πεδιλο δε φορεσε με την καλτσα να θυμισει γερμανο τουριστα στη Σαμοθρακη..Της την ειπα, ελπιζω να το καταλαβε.

- Παροτι εχει ωραιο προσωπο, εχει εντονη ακμη κι απ'οτι φαινεται δεν κανει κατι..Ουτε να βαφτει τουλαχιστον να το καλυψει.

- Προσπαθει να κλεψει χρονο, γι αυτο πρεπει να την εχετε στη τσιτα.Σου σπαει τα αρχιδια με τα βιντεο της στο τικ τοκ.

Παμε τωρα στα θετικα..

- ΒΥΖΙΑ ΒΥΖΙΑ ΒΥΖΙΑ....Τα τελεια πυκνα, 4αρια βυζομπαλα, να βαζεις το κεφαλι σου μεσα για να παθεις ασφυξια και να πεθανεις εκει γλυκα κι ωραια..Στα δινει απλοχερα να τα κανεις ο,τι θελεις. Να τα ρουφηξεις, να τα φτυσεις, να τα γλειψεις, να τα ζουληξεις, να βαλεις μεσα τον πουτσο σου...Το ξερει οτι εχει ΒΥΖΑΡΕΣ κ τις χρησιμοποιει για να σε καυλωσει.

- Ομορφο εκφυλο προσωπο με πονηρο βλεμα

- Κορμαρα μοντελε..Ποδαρες, ΚΩΛΑΡΑ, ψηλη, λεπτη μεση, ωραια χερια κι ωμοι. Πανω σε ψηλοτακουνα κ με ντυσιμο εκφυλο ειναι ΘΑΝΑΤΟΣ.

- Σαφως βελτιωμενο τσιμπουκι, με προσπαθειες για deep, σαλιο, γλειψαρχιδι κ αρχιδορουφηγμα.

- Προσπαθει να επικοινωνησει παροτι τα αγγλικα της ειναι ανυπαρκτα.

- Στο σεξ δε λεει πουθενα οχι, την πεθανα στο γαμισι πανω απο 1 ωρα κ την ειχα μπροστα στον καθρεφτη για να βλεπω τα ΒΥΖΙΑ της να παλλονται..
Μιλαμε αεροπλανα ειχαν γινει, πετουσαν πανω κατω αριστερα δεξια, δε χορταινα το θεαμα..Καθυστερουσα να τελειωσω για να βλεπω τις ΒΥΖΑΡΕΣ να χοροπηδανε.
Ιεραποστολικο, doggy, cowgirl, upright doggy, face to face ορθιοι κι ορθιοι πισωκολλητο..Σπανιως κανω τις τελευταιες 2 στασεις, αυτη με καυλωσε πολυ κ την πηρα κ στα ορθια.

-Πεντακαθαρη, με μοσχομυριστο ωραιο μουνι

- Εχυσε 3-4 φορες πανω στο γαμησι και μου εκανε πουτανα τον καναπε..Ετρεμε σαν το ψαρι. More μου ελεγε.

- Το γλειφομουνι της αρεσει κι αν βρεις με τη γλωσσα κλειτοριδα, τρελαινεται..

Τα βυζια που χοροπηδανε στο γαμισι ειναι το απολυτο φετιχ, τρελαινομαι, θολωνω.. Η βαθμολογια μου ισως να ειναι παραπανω απ'οτι πρεπει γιατι εμενα αυτο που ηθελα μου το εδωσε κ με το παραπανω..

Οι βυζοφαν σπευσατε, οπως κι αυτοι που αναζητουν μοντελε κορμι.
Δεν ειναι επαγγελματιας, μην περιμενετε να παρει πρωτοβουλιες ή να σας κανει το απιστευτο σεξ..Μικρη ειναι κ δεν το εχει δει επαγγελματικα..Θελει σε πολλα βελτιωση αλλα δεν βγαζει το μηχανικο κ τετριμμενο που βγαζουν οι περπατημενες- για να μη πω ξοφλημενες- το οποιο ειναι ντεκαβλε τελειως...Εχει νιατα, ομορφια κι αν μαθει λιγο να ειναι πουτανα, θα κανει καριερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.298
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, piko, OUROBOROS και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2022
squirtάρει το μωρό;
gpd
gpd
31 Μαρτίου, 2022
@gpd με εξεπληξε ευχαριστα...
01 Απριλίου, 2022
εξαφανιστηκε απο το site ... πρεπει να την εβγαλα off
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3