Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 72 10
Call-Girls 291090
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αννα ειχα ενδιασμους στο να την συναντησω για να ειμαι ειλικρινηςψαλλα τελικα το πηρα αποφαση και την συναντησα..
Η επικοινωνια εγινε μεσω viber οπου τις εστειλα μηνυμα και μετα απο λιγες ωρες απαντησε..
Κανονισαμε λοιπον να βρεθουμε στο bill και η κοπελα ηρθε στην ωρα της..
Εμφανησιακα ειναι ψιλη με ωραιο σωμα, αρκετα ταττου, ηρθε εχοντας περιποιημενα ακρα και μυριζε ομορφα.. Στο ερωτημα αν ειναι ομορφη η οχι θα απαντησω λεγοντας οτι οι φωτογραφιες ειναι ακριβεστατες (ακομα και η φωτογραφια που φαινεται το προσωπο της ειναι ακριβεστατη), οποτε αν σας αρεσει καλως αν οχι απλα προσπεραστε
Στο κυριως πιατο με την Αννα πεχτηκαν δυο γυροι οπου και τις δυο φορες εδωσε απλοχερα φιλια και εκανε ενα αρκετα καλο στοματικο.. Επιπλεον με την κοπελα παιχτηκαν μπολικες στασεις οπου συμμετειχε χωρις καμια δισανασχετηση.. Γενικα μου εδωσε να καταλαβω (και με το παραπανω) οτι αντεχει και σε αργο και σε γρηγορο τεμπο
Το τελος και τις δυο φορες ηρθε στο στομα της οπου απλα δεν αφησε σταγονα
Επισης ηταν αρκετα ευχαριστη και στο κομματι της επικοινωνιας καθως οταν περναμε ανασες στο τελος του πρωτου γυρου μου εδειξε οτι ξερει να μιλησει
Υ.Γ. Εβαλα παντου 10 (πραγμα που το κανω πρωτη φορα σε κριτικη) διοτι πολυ απλα δεν βρηκα καποιο ψεγαδι Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.956
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, amjik, LanciaRallye037 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2022
Είναι για πολύ δυνατό σεξ η Άννα
review reaction 1 bigshak
30 Μαρτίου, 2022
@batzanakis21 Οτι ειναι ειναι!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2